Lina63 kérdése:

Syncumar 1 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden a kérdés lényege: Ma voltunk mamánál és mielőtt jöttünk el véletlen észrevettem a földön egy kis tablettát. Kérdeztem mamát, hogy ma mindet bevetted? Mondta lehet hogy nem (többet szed egyszerre). Azt mondom találtam a földön egyet. A kérdésem ha a gyermekem találja meg és eszi meg, mi történhet? Nem első eset, hogy elejt egyet ami most kiderült😖 És ez a legdurvább amit szed. Köszönöm, ha válaszoltok!



2015. okt. 31. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A Syncumar véralvadásgátló, ráadásul az adagolást viszonylag nehéz belőni, egyéni tulajdonságok és az étkezési szokások is erősen befolyásolják. A túladagolás vérzéseket okoz, akár súlyos, életveszélyes belső vagy koponyaűri vérzés is előfordulhat. Nagyon figyeljetek oda, hogy a gyerek még véletlenül se férjen hozzá!

Ha biztos, hogy bevette, vigyétek orvoshoz, K-vitamint kell kapnia.

2015. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyit tudtam, hogy véralvadás gátló. Amúgy nem vett be semmit szerencsére. De ha megyünk legközelebb tuti körül nézek. Amúgy alig láttam meg😖
2015. okt. 31. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!