Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lidlis pelus már nem gumis...

Lidlis pelus már nem gumis hátul? Lányomnál azt használtam 2013-ban. Most vettem a fiamnál és szomorúan tapasztaltam hogy nem. Vagy hibássat vettem? Melyik gumis még?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Az anyaga egészen érdekes, nagyon jónak semmiféleképpen sem mondanám, de olyannak sem, ami sérthetné a baba bőrét. Azonban ami nem tetszett benne az az, hogy inkább hasonlít egy nagyon nagy, vastag és kemény inkontinencia betéthez, mint egy gyerek pelenkájához
2016. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétfélét lehet kapni a Lidl-ben: a Softino az a rosszabb minőségű, keményebb anyagú, és azt hiszem, az nem is gumis. A másik a Toujours day&night viszont jó és gumis a tépőzáras résznél. Én ilyet szoktam venni mostanában, nemrég újult meg.
2016. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A dm-es, Babylove is gumis.
2016. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Toujourst vettem de nem a day&night. Akkor a day&nightnek gumis hátul?
2016. febr. 15. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a day&night a gumis derekú. Én a Pampers premiumról váltottam az ára miatt, és nagyon kellemesen csalódtam benne. Tökéletesen bevált.
2016. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. febr. 15. 11:29
 7/7 Adrienn0122 ***** válasza:

Hátul gumis: Libero, babylove(dm)


A Toujours Day&Night-ból mi a kettes méretet próbáltuk, nem volt hátul gumis, csak a ragasztószalagnál, oldalt. Az viszont annyira, hogy a 3-6kg-ig való pelus 6 kg-ig nagy volt a gyerekem derekára, és amikor jó lett derékban, akkor a hossza lett kicsi, magyarul sosem nőtt bele, egy hulladék volt, és a folyadékot is lassan szívta fel. Ismerősöm a 4-es méretet próbálta belőle, ők el tudták használni, de elájulva ők sem voltak. Nekünk a sima Toujours viszont bevált, de már nem kakil folyósat, így nekünk mindegy, hogy hátul gumis-e vagy sem.

2016. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!