Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi gondoltok erröl a névröl?...

Mi gondoltok erröl a névröl? Ti hivnátok igy a fiatokat?

Figyelt kérdés
Gyula

2016. febr. 21. 20:56
1 2
 1/15 Regáti ***** válasza:
49%
Én tuti biztos hogy nem adnám ezt a nevet de mindenkinek más tetszik!
2016. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem tetszik. Nem adnám ezt a nevet a fiamnak.
2016. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Betu ***** válasza:
49%
Én biztos nem hívnàm így a fiam. Kicsit régimódi. Bàr kinek mi tetszik.😃
2016. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem adnám, de ezerszer ez, mint Noel, Brendon es társai.
2016. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem hívnám így, nem tetszik. Kifejezetten nem tetszik.
2016. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nevek, amik nekem jobban tetszenek, így ezt nem adnám a fiamnak. De teljesen vállalható név, nem lepődnék meg, ha egy kisfiút így hívnak. Nálunk a György név volt listás, de végül mégis mást választottunk.
2016. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik a Gyula név, de pont ugyanúgy nem tetszik, mint ahogy pl az András sem.

Nem lepődnék megy egy ovis Gyuszikán :D nem akadnék fent rajta. Egy teljesen átlagos, kissé talán ódivatú név... de ezzel nincs is semmi gond, hiszen mindenkinek más tetszik. Nekem pl a György, Vince, Simon, Gellért...


De ha választanom kellene, a fiam inkább Gyula lenne, mint mondjuk Noel, Kevin, Szebasztián, Krisztofer stb... (hogy csak a normálisabbakat említsem)

2016. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valakinek nagyon a bögyében van a Noel meg a Brendon. Minden régimódi neves kérdésnél legalább egyszer olvasom az "inkább ezt mint a Noelt..." választ :-D


Én is válaszolok azért. Nem, nem adnám. Nem azért mert régimódi, vagy csúnya, hanem mert a fiammal nem szúrnék ki - mire ő tini lesz nem biztos, hogy népszerű lesz ezzel a névvel (persze attól lehet olyan személyisége, hogy tök mindegy mi a neve, de sajnos sokszor a régimódi nevek miatt bántják egymást a gyerekek. tapasztalat).

2016. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem adnám, mert nekem nem tetszik, de szerintem még vannak akik így nevezik el a fiukat, főleg akiknél apuka, vagy nagypapa ezt a nevet viselte. Annyira nem szörnyű, jóval borzasztóbb nevek is vannak. Én pár éve az orvosnál várakoztam és egy anyuka a fiával volt, akit Gyulának hívtak.
2016. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide a Noel?

Nekem tetszik a Gyula hangzása, de a Gyuszi nem.

2016. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!