Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal? Kezdek...

Mit kezdjek magammal? Kezdek megzakkanni.

Figyelt kérdés
6 hónapos babával vagyok GYED-en. A problémám forrása az, hogy 130km-re az otthonomtól talált rám pár éve a szerelem, találtam itt munkát és költöztem. Nincs a férjemen kívül a közelben senkim. Ameddig dolgoztam nem zavart annyira, mert emberek között voltam és gyerek nélkül sokkal mobilisabb is, gyakran mentem hétvégén haza családozni/ barátnőzni. Most viszont a párom az egyetlen, akihez szólhatok a kicsin kívül. Néha úgy érzem megőrülök. Senki nem nyitja rám az ajtót. Ha a párom vállalná is a kicsit egy- egy alkakommal, akkor sincs kivel és hova mennem. Párom dolgozik, gyakran hétvégén is egyedül vagyok a kicsivel. Hasonló helyzetben lévő anyukák ezt hogy oldják meg? Hogy bírjátok állandóan egyedül?
2016. febr. 22. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

baba-mama klub?

babaúszás?

babamasszázs?


Valami csak van.


Feltöltődésként első lépésként menjetek haza pár napra a babával.

2016. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Ringatóra jártam, de egy-két hónap múlva már jó idő lesz, és nem csak gyerekekkel lesznek tele újra a játszóterek, hanem társaságra vágyó anyukákkal is. Meglepően könnyen lehet ott ismerkedni.
2016. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon könnyű ismerkedni játszótéren, babaúszáson stb. Ha te is nyitott vagy rá.

Én 200 km-re költöztem a családomtól, barátaimtól. Senkim nem volt itt a férjemen kívül. Ő meg mindig dolgozik.

Most már 5!! baba és anyukájuk van, akikkel napi szinten találkozunk. Hol egyikkel, hol másikkal. Ha jó idő van játszón, ha rossz akkor megyünk egymáshoz vagy játszóházba . Nagyon jó így, jobban megy az idő, a gyerekek sem unatkoznak és persze nekem is van felnőtt társaság.

Lépj be helyi facebookos csoportba, ott is lehet.

Ne félj, ismerkedj bátran! Úgyis észreveszed ki a vevő rá és ki nem. Sok sikert!

2016. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

barátok?

munkatársak?

játszótéren ismerösök?

2016. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 anyuka is van hasonló helyzetben, egyikük annyira volt új, hogy a kórházból jött ide, előtte még 240 kilométerre voltak (a férj eredetileg idevalósi). Mindhárman nagyon hamar beilleszkedtek, baba-mama klubba, és baba-mama tornára kezdtek járni, itt nagyon könnyű. Egyébként én hiába éltem itt egész életemben, amikor nyáron megszületett a lányom, hirtelen mégis egyedül maradtam. 27 éves vagyok, a barátok szintén kb. ennyi, bőven nem családoznak még, haverok, buli, pia életmód van. Mi már akartunk családot, tervezett volt a lányunk, de el sem tudtam képzelni, mit fogok magammal kezdeni, az éjszakai dorbézolás a haverokkal nyilván kilőve. Én is elkezdtem baba-mama klubozni, baba-mama tornázni, babaúszásra is járunk, ez máris heti 3 program emberek közt, ahol tudok beszélgetni emberekkel. Megismerkedtem egy csomó anyukával, tök jól érzem magam, máris nem vagyok bezárva. Hajrá, menj csak el ezekre, tényleg könnyű terep, mert adott a közös téma.
2016. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!