Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés
Szabó Fatima Luca.

2016. febr. 27. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A Fatima muszáj? Nekem arról a fekete vonatos csaj jut mindig eszembe, nem adnám a lányomnak.
2016. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A Fatima nem tetszik...
2016. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Luca tetszik, de a Fatimát én se adnàm.
2016. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egyik se tetszik

Fatima névnek van vallásos visszacsengése( [link] ha véletlenül a gyerek nem a kereszténységet választja,akkor kicsit zavaró lehet neki ezt a nevet viselni.

A Luca pedig nagyon gyerekes.Még kis korban aranyos,de egy felnőtt nőnek szerintem nem illik.

2016. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*felnőtt nőhöz
2016. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Fatima tetsziik nagyon, Luca nagyon nem. (Nem tudok elvonatkoztatni attól, hog Luca-puca... Meg külföldön mindig pasinak fognak hínni egy Lucat.
2016. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vezetéknévvel nem egyeztethetők nem összeillők szerintem. Mégha Lakatos lenne ugy még csengése is lenne
2016. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fatima nekem sem tetszik, de emiatt még önmagában nem akarnálak lebeszélni róla, mivel én szeretem, hogy sokféle név létezik.

Ami miatt mégse ajánlom ezt a Szabó Fatima Luca nevet, hogy a Fatima és a Luca nekem nem illik össze stílusát tekintve, valamint összemosódik (Fati Maluca).

2016. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A Fatima nekem kissé bulváros, nem adnám. A Lucát pedig azért nem adnám, mert ahogy más is írta, ez angol nyelvterületen férfinév, ebből elég sok gondja lehet majd.
2016. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fatima nagyon nem tetszik. Viszont a Luca szép. Szerintem vagy válasszatok a Fatima helyett egy másik nevet vagy legyen csak simán Szabó Luca.
2016. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!