Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen láthatás illeti a...

Milyen láthatás illeti a nagymamát?

Figyelt kérdés
A történet hosszú és elég kényes, így nem is részletezném. Nehéz döntés volt és nem véletlenül, és nem apró sértődés miatt hoztok meg ezt a döntést. Ha hivatalos útra kerül az ügy milyen láthatás illeti a nagymamát, egyáltalán van-e ilyen?

2016. febr. 27. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen
2016. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
2016. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Majd kiderül.

Bár én akkor sem fogom hagyni, hogy lássa..mondjuk nem is nagyon érdeklődnek.

2016. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
általában havi 1 hétvégén pár órát kap(nak). de sok mindentől függ. ha mondjuk a szülők elváltak akkor ritkábban van nagyszülői láthatás, meg attól is függ hány éves a gyerek, esetleg ha már nagy, akkor ő mit szeretne.
2016. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is hasonló a szitu (mármint anyámmal nem tartom a kapcsolatot és amikor próbálkozott, elküldtem), és ha hivatalos útra terelné, akkor is mindent megtennék, hogy megakadályozzam a láthatást.

Gondolom kivizsgálná a hivatal a körülményeket és szerintem kicsi esélye van annak, hogy "kényszerítsenek".

2016. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Így válaszoljon az ember, hogy lepontozzák ezek a rosszindulatú emberek..
2016. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha én nagyszülő lennék, nem az érdekelne, hogy jogom van látni az unokámat, hanem, hogy mi a gyermek érdeke. Márpedig, ha odáig jutottatok, hogy önszántukból a szülők nem engedik, annak bizonyára oka van. Egyébként igen, havonta pár órát határozhatnak meg, ha kicsi a gyerek, csak felügyelet mellett. Üldögélhettek a gyámhivatalban vele.
2016. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne könnyebb néha átvinni a gyereket a nagyszülőkhöz azzal a feltétellel, hogy senki nem mond rosszat egymásról a gyerek előtt és nem próbálja meg senki sem manipulálni? Nyilván nem ismerem a történetet, hogy mi van, de ha ez csak egy olyan konfliktus a szülők és a nagyszülők között, aminek köze nincs a gyerekhez, akkor undorító, mocskos dolog az unokával büntetni a nagyszülőket. Apukámnak nagyon rossz volt mindog is a kapcsolata a nagyszüleimmel, így kb 2 évig nem is láttam őket (pedig 10 km-re lakunk egymástól), aztán egyszer kiderült, hogy mi miért, stb, azóta édesanyámmal is elváltak, a nagyszüleimmel meg milliószor jobb kapcsolatom van. És sosem mondtak egy rossz szót sem apámról, mindent akkor tudtam meg, mikor már elég érettnek tartottak hozzá. Szóval lehetne az ilyet normálisan is.
2016. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mi soha nem veszekedtünk a nagymamával, de nem kedveljük egymást köztudottan. Attól engedném, meg vinném a gyerkőcöt,hogy nem kedveljük egymást,mert attól az unokáját szeretheti. De nagyon felelőtlen állandóan teli füstöli a házat, rá is gyújt a baba mellett, egyik kezében a kutya, másikban a gyerek. Próbált vele beszélni a férjem,de mindent megmagyaráz, büszkén mondja,hogy ő mind a három gyerekével mikor terhes volt végig bagózott, mikor megszülettek cigizett a környezetükben és egyiknek sem lett baja, a kutyás témára meg azt mondta,hogy legalább erősödik a baba immunrendszere. És higgyétek el,hogy ez csak 2 volt a rengeteg húzásaiból. Jönni nem jön,mert nincs pénze utazásra, pénzt meg nem fogad el. Próbálkoztunk hátha itt normálisan tudna viselkedni.

Ui: Én senkit nem pontoztam le!!

2016. febr. 29. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
IÍgy már érthető, ez esetben ne haragudj, ha esetleg sértőre sikerült a válaszom. Én sem hagynám olyannál a gyerekem, aki veszélynek teszi ki.
2016. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!