Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyereket atadjam igy is a...

A gyereket atadjam igy is a gyereket?

Figyelt kérdés
Gyerekemmel tegnap ugyeleten ultunk (lazas, fullgyulladas) ! Egesz ejjel lazas volt! ma jonne erte az apja vinne magahoz!mit tegyek? Atadjam?

#láz #láthatás #gyerekatadas
2016. febr. 7. 07:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Mert ő szerinted nem tud róla gondoskodni, vagy mi?

Még ha az ország másik végébe vinné, akkor oké, nem kell betegen a herce-hurca, de valószínűleg nem erről van szó.

2016. febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit kezd vele nyugosen? Hisztisen? Alszik folyamat! Azert vigye el 4 orara mozditsa ki ( lehet aludni fog ) keltsen fol! Ugytudom beteg gyereket nem kell atadni!
2016. febr. 7. 07:32
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Az az érzésem, hogy te nem a gyereket félted, hanem az apjával van valami bajod...

Mi lenne ha megkérdeznéd a gyereket, hogy hogy érzi magát és szeretne-e ma menni? Ha igen, akkor mikor megjön apuka nyomj a kezébe lázcsillapítót, hogy legyen nála ha belázasodna.

2016. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem beszéld meg az apával mi legyen, de ha a helyetekbe lennék biztos nem adnám oda es a férjem is megértené. Lázas gyereket nem hurcolasznek orvoson kívül sehova. Jobb ha pihen ilyenkor otthon a megszokott helyen. En sem szeretek lázasan utazgatni.

Nem hiszem hogy az apával van a gondja, de ez most más helyzet. Az én lányom pl betegen csak mellettem szeret lenni, lehet a kerdezoe is ilyen.

2016. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Igen, add át. Ő is ugyanúgy szülő, mindent meg tud adni neki, amit te.

Az meg miért baj, ha nála alszik napközben a gyerek? Én inkább akkor aggódnék, ha úgy vinné el, hogy nem hagyná pihenni betegen.

Ilyen napok is vannak a gyerek életében, most ezt kell megtapasztalniuk.

2016. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lázas a gyerek, nyilván nem kéne mászkálnia

Én is inkább fekszem lázasan.

Ha nem lázas, hanem jobban van, akkor a gyerek döntse el, hogy menni szeretne-e vagy sem.

Pár nappal nem lehetne eltólni a láthatást? Persze az apát mindenképp engedd oda a gyerekhez, ha lázas, beteg akkor is, biztos jó hatással lesz rá.

2016. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell átadni betegen, és még pótolni sem kell ilyenkor.


Ha jó viszonyban vagytok, akkor beszéld meg vele, hogy látogassa meg nálatok, vagy pótolja egy másik nap.


Betegen biztos, hogy nem mozgatnám. Az én fiam is beteg volt a héten, amíg orvoshoz vittem, addig is rosszabbul lett. Az apja meglátogatta, de fel sem merült, hogy elvinné.


Akik kardoskodnak az elvitel mellett, azok elváltak?


Én a volt férjemmel tök jóban vagyok, mindent megdumálunk, de nem tudja úgy ellátni a gyereket, és nem azért mert leszarná, hanem azért mert nem ő él vele, nem ismeri úgy minden rezdülését.

2016. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem ne úgy nézd, hogy "kell" "nemkell", hanem hogy mi a jó a gyereknek.

Felteszem felnőtt, beszédképes emberek vagytok, beszélj az apjával. Ha nem szeretnèd, hogy elvigye, legyenek együtt kicsit otthon. Ès akkor mindenki jól jár.

2016. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Fülgyulladásos gyereket eszembe nem lenne bárhová vinni. Ezt az apának is meg kell értenie. Nem ellene irányul, más programot is lemondanék.


De beengedném a gyerekhez (biztos ő is örülni fog az apukájának, főleg betegen) és ha meggyógyul, pótolhatnák az elmaradt alkalmat.

2016. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Ó, fel mertem tenni egy kérdést a szájhősöknek, és válasz persze nincs, csak lepontozás. :) Annyira jellemző! Nekem többet ér egy válasznál, köszi!
2016. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!