Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki igényelte már az...

Valaki igényelte már az édeskisbabám oldalon a kezdő csomagot? Mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Termékmintákat, tudástárat kismamáknak.
2016. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm

végülis ingyen még az ecet is édes :)

2016. márc. 2. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Pár újság, kis könyv tanácsokkal, sok termékminta, anyatejtartó zacskók, egy aventes anyatejgyűjtő pohár, cd vagy dvd, krémminták, kis labda. Pelenka minta 2-3 darab. Autósmatrica. A kórházban kapott csomagban egy flakon (normál bolti) domestos is volt nekem.


Szerintem érdemes kérni. Nekem ezek voltak benne. Én kéretem a kezdő csomagot, és a kórházban kaptam egy másikat is ajándékba. A kórházban elvileg mindenki kap, de ha nem adják kérni kell, a másikat pedig kijelölt patikában lehet kérni kód fejében. Nekem a nagynéném hozta el, mert nálunk olyan patika nincs, szóval elég a regisztráció és kód.

2016. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen igen azt tudom hogy működik csak azt nem tudtam mi van benne mert gondoltam ha csak füzetek akkor azért felesleges futkozonom

köszönöm a válaszod így már tuti igényelni fogom :)

2016. márc. 2. 20:30
 5/8 A kérdező kommentje:

És más ilyen csomagról nem tudtok lehet e valahol igényelni ?

a DMbe tudom hogy van

2016. márc. 2. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 3 csomagot vettem fel. A felicitashoz(kulcs patikás) a védőnő adott kupont, alma patikásat és dm-s csomagot. A dm-st a kártyádon keresztül tudod igényelni baba bónuszprogramba regisztrálsz. Van neten egy babamamaklubkártya oldal is, ha oda regisztrálsz a megadott üzletekbe olcsóbban tudsz vásárolni. Érdemes a rossmanba a rossmano kártyát is regizni, sok jó dolog van ott is.
2016. márc. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Nálunk sajnos nincs rossman még a közelünkbe sem pedig mindenhol olvasgatom hogy milyen jó bolt.

itt a környéken még egy normális baba bolt sincs sajna

Ausztria közel van oda szoktunk kijárni olcsóbbak is sokszor a termékek.

2016. márc. 3. 09:17
 8/8 A kérdező kommentje:

ma megkaptam a probox csomagot

nekem volt benne két újság pár szórólap egy gabi popsikrém normál méretű

egy pici sudocrem egy teafilter egy avent anyatejtartó pohár egy 20dbos popsitörlő

meg 2 db irattartó mappa :)

2016. márc. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!