Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adtál/fogsz adni...

Milyen nevet adtál/fogsz adni a gyermekednek?

Figyelt kérdés

És egy vagy két keresztneve van/lesz? Melyiket használjátok/fogjátok használni majd? :))


Minden válaszra kíváncsi vagyok! :)



2016. márc. 4. 23:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
A kislányunkat Kornélia Klárának fogjuk elnevezni (a másidik nevet a férjem anyja után kapja, aki sajnos elhunyt). Nellinek fogjuk becézni. :)
2016. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%

Kislányom lesz, Zsófia lesz a neve :)

Én nem szeretnék 2 keresztnevet.

2016. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

4 gyermekem van..

A legidősebb fiam: Dániel

másik fiam: Dénes

Az iker lányok

- Brigitta és Blanka.

Mindegyiknek 1 neve van..

2016. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

Két kislányunk van, a nagyobbik Anna Kamilla lett, a kicsi pedig a Leila Viola nevet kapta. :)

A Kamillát és a Leilát használjuk.

2016. márc. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Hunornak hívják a fiam. Nem akartam két keresztnevet, nekem az van, teljesen felesleges.
2016. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
66%
Alexander Leó és Maja Boglárka. Teljesen 2 név mániás vagyok, így mindig párban terveztük a neveket. Az elsőt használjuk mindkettejüknél, bár néha a Bogi is a számra áll mert aranyos becenév.
2016. márc. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
4 gyerekünk van, mindenkinek 2 neve van. A legnagyobb nagyon nem szereti az első nevét (Bálint), így nála a másodikat használjuk. A harmadik fiúnk nagyon büszkén viseli mindkét keresztnevét, a másik kettőnél az első neveket használjuk.
2016. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Messze vagyunk még a gyerekvállalástól, de a párommal mi már megbeszéltük, hogy a Bendegúz és a Bernadett nevek lesznek a nyerők.
2016. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

Kisfiam Áron.

Feleslegesnek tartom a 2 nevet.


Ha lesz tesó, vannak elképzelések, de semmi konkrét. Vagyis a fejemben van 1 db konkrét név, de az jelenleg még nem anyakönyvezhető... azt gondolom, ránk vár :D

2016. márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Emmának hívják

Ha lesz kistesó akkor Hunor vagy Emese

2016. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!