Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Immunerősítő bölcsis időszakra...

Immunerősítő bölcsis időszakra? Te mit adtál a gyermekednek?

Figyelt kérdés

Febr.vége óta bölcsis a 17 hós fiam. Már kétszer kapott el rotát, és kétszer hörghurutot.

1 hét múlva újra dolgoznom kell menni.

Ezekről olvastam most:

Broncho-vaxom por ( 5500 ft/30db)

Isoprinosin 3700 ft

Cebion csepp-ezt tudom,hogy jó lehet,hiszen C-vitamin.

De az első kettő elég drága... Ti mit vettetek? Mennyi idő után használt?


2014. máj. 1. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Isoprinosin receptköteles, a gyerekeim akkor kapták, mikor hetek alatt sem gyógyultak a hörghurutból, és az orvos viszonylag rövid idő után (egy-két hét) mondta, hogy tovább már nem szabad szedni. Én sima multivitamint adtam nekik, az is használt valamennyire. Ha szeretnél komolyabb immunerősítőt, szerintem érdemes az orvosoddal megbeszélni és felíratni.
2014. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A másik fajta amit írtam az is receptköteles.

Mindenképpen beszélni fogok az orvossal,hisz fel kell írnia majd, de szeretnék véleményeket,mert mindkettő ára elég húzós. Jelenleg 2 hete hörghurutos a fiam, bár nem egésznap köhög, éjjel pedig csak ha felébred,alvás közben nem. C-vitaminból (cebion) 100mg adhaó az orvos szerint.

2014. máj. 1. 15:15
 3/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
leguti megbetegedeseknel en isoprinosint adtam, vegulis bejott, azon kivul Cebion Multit kap!
2014. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Béres csepp+ c vitamin...
2014. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!