Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adtál/fogsz adni...

Milyen nevet adtál/fogsz adni a gyermekednek?

Figyelt kérdés

És egy vagy két keresztneve van/lesz? Melyiket használjátok/fogjátok használni majd? :))


Minden válaszra kíváncsi vagyok! :)



2016. márc. 4. 23:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%
Fiam Alex :)
2016. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%
Emma Dóra vagy Lévi Benjámin lesz a babánk. Én szeretem a két nevet, ha szépen csengenek együtt. Nekem is két nevem van, és sosem értettem azokat, akik panaszkodnak emiatt, engem sosem zavart. De persze ezt mindenki maga dönti el.
2016. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
67%
Bence.
2016. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%

Alíz és Marcell


Egyenlőre még csak én vágyom arra, hogy ezeket a neveket adjam. Vannak esetek mikor szép a két keresztnév, én nem adnék másodikat, mert feleslegesnek tartom.

2016. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Betu ***** válasza:
88%
Nem Sebestyén Balàzs kisfia utàn előre szólok, de az én kisfiam neve Benett Csaba a màsodik nevét a pàrom utàn kapta. A Benett pedig mindkettőnknek tetszik. Beninek becézzük. Ha lànyunk született volna akkor az Anna Zoé pàrosítàst kapta volna meg.😊
2016. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
96%
3 lányom: Nóra, Viktória és Tímea.
2016. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%

3 gyerkocunk van,mindnek 1 keresztneve van.

Benedek(Bene,Beni-nek hivjuk)

Dominik(Doma,Domi)

Lorina(Lora,Lori,Lorcsi...)

Gondolkudtunk h roviditettek lesznek tehat Bene,Doma es Lora de vegul emigy jobban tetszettek :)

Az elso kisfiunknal meg eselyes volt a Bence,Benke es ugye a Bene.A masodiknal Domokos,Domonkos es Doma.A kislanyunknal pedig meg a Dorina,Norina,Zora es Lora volt a kedvenc.

2016. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
19%
Olyan nevet fogunk adni, ami külföldön is megállja a helyét. Gondolunk a gyerek jövőjére, hisz a sógórnőim is sokat szívnak a Csengével és Zsanettal. De a bátyám is a Zoltánnal. Szerencsére nekem nem kell magyarázkodnom az országhatáron kívül sem. Kettő nevet nem tervezünk adni. Úgyis csak egyet használ majd és lesz elég adminisztrálni való eggyel is.
2016. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
38%

mi lett a választott név?

mi nem tartunk még ott sajnos...de nagyon tetszenek a ritka nevek,Többek között:

lány nevek: Küllikki,Miett,Leila,Luca,Linett,Lorina,Anelma,Ninett,Ariell

a,Beneditta,Bíboranna,mili,Latinka

fiú nevek: Izidor,Benett,Diegó,Celesztin,Rodrigó,Lándor,Flórián,Kriszti

án,Borisz,Marcell,Miron,Lionel,Frederik

neked melyek tetszenek?

2016. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
2 keresztnevet szeretnénk nemét még nem tudjuk,de ha lány akkor Lea Hanga vagy Lea Boróka( Lea biztos ),ha fiú akkor szerintem Csongor Áron, azért akarunk 2 keresztnevet mert ha egyik nem tetszik akkor ott a másik
2016. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!