Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajmosásgyűlölő, ebből adódóan...

Hajmosásgyűlölő, ebből adódóan hisztériásan "fejrángatós" három évesnek hogy mossak hajat, ha most betegség miatt semennyi víz sem mehet a fülébe?

Figyelt kérdés

Tegyek be neki füldugót?

Kibírom, ha nem mosom meg a haját, persze, akár még egy hónapig is, de már 2 hete nem mostam, büdös a buksija, meg nyilván nem tesz jót a fejbőrének.

Vagy szaranya vagyok, mert ezzel gyötörném a beteg gyerekem? (Azon kívül, hogy szinte süket egy légúti megbetegedés miatt, semmi baja.)


2016. márc. 7. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Száraz sampon? :)
2016. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hajmosókarika!

a legnagyobb találmány!


[link]

2016. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A kicsi lányom törölközőt tesz az arcahoz igy elmúlt a visitas!! Előtte a szomszéd város is hallotta ha mostam a haját 😁😃
2016. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Az én 3 évesem hajmosását is végighallgatta a fél utca. Amióta törölközőt teszek a szeme és az arca elé, meg ő is száríthatja a haját, nem sír.
2016. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szárazsamponnal.
2016. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öcsém! Ez a hajmosó karika nem semmi! Veszek egyet én is
2016. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a hajmosókarika aranyat ér!

az én fiamat a világból ki lehetett kergetni a hajmosással. kapálózott, üvöltött, már vörösödött tőle.

a karikával meg békésen üldögélt, és kapkodott az arca előtt lecsurgó víz után :)

2016. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!