Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Masnak is van meg nagy poci...

Masnak is van meg nagy poci maradva szules utan?

Figyelt kérdés

A fiam jovo honapban lesz 2 eves, a tavaly sovanyodtam, most picit hiztam, de a poci meg mindig van.

Esetleg par tanacsot,dieta vagy mit csinaljak..


2016. márc. 7. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Mozogj rendszeresen, egyél rendszeresen, ötször egy nap és egészségesen, erősítsd a hasizmodat.
2016. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, meg van maradva :)

amúgy hasra célirányosan lehet edzeni, +zsírégető gyakorlatokat végezni, mert a hasizmodat hiába erősíted, ha felette a zsírréteg miatt nem látszik az eredménye...első az volna hogy lefogyj (ha van miből), és utána kell a hasizmot erősíteni. De a megnyúlt kötőszövet sajnos genetika, sosem lesz már olyan a hasad mint aki nem szült.

2016. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1# vagyok, nem tudom mi baj van azzal, amit írtam, ez az igazság. Nincs ilyen nyerő recept, hogy nézd itt egy videó csináld meg 12x és bomba nő leszel, bár mindenki ezt várja.

A hasizom erősítése meg nem azért fontos, mert majd akkor onnan fogy, mivel szerintem ezzel ma már mindenki tisztában van, hogy nincs helyi fogyás, hanem azért, mert ha gyengék a hasizmaid, akkor egyszerűen lesz a cuki kerek pocakod, akkor is, ha nem tudod markolászni rajta a hájat.

De persze az egész teste ilyen az embernek, hiába "soványodik" valaki, hanem edzi az izmait, csak lottyadt testű lesz. Esetleg tizenévesen működik még az, hogy csak soványodsz, aztán még jól nézel ki, de utána már semmiképpen sem.

2016. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!