Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye belefer, hogy szules...

Ugye belefer, hogy szules utan 2honappal meg van rajtam kb 6-8folos kg?

Figyelt kérdés
3. Babamat most nem tudtam szoptatni,az elso kettovel az elso fel ev utan kezdett lemenni a plusz mikor mar ritkultak a szopik.De most,hogy tapszeres a 3.olyan nyomast erzek magamon hogy minel hamarabb leadjam a plusz kilokat...csak tok nehez mert tornazni nincs idom,es sokszor az etkezesem is rendszertelen,foleg most mikor betegek...ha van kis idom bekapok valamit...komolyan frusztral ez az egesz annak ellenere hogy tudom hogy mikor mar tobbet tudok kijarni veluk a sok seta megteszi a hatasat majd...
2016. febr. 6. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
En -5 voltam mar ilyenkor a szules elotti sulyhoz kepest , de persze, hogy belefer
2016. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.


Szülés után semmi sem maradt rajtam. 4 hónapja szültem, +3 kg. :/

2016. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első 2 válaszoló szerencsés! Én 2 és fél hónapja szültem és 10 fölös kilóm van, az én babám is tápszeres.
2016. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a szülés után 6 héttel -2 kilónál tartottam.A dokinőm meg is dicsért,hogy milyen jól nézek ki.Ez a 3. gyerkőcnél volt,a 2.-nál pont annyi voltam,mint amennyivel kezdtem,az elsőnél +5 kg volt rajtam.172/62 a paraméterem.
2016. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Belefér. Ami 9 hónap alatt jött fel rád pluszban, az nem kell, hogy 1-2 hónap alatt lemenjen.

Így legalább a bőrödnek is lesz ideje alkalmazkodni a súlyváltozáshoz.

2016. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én plusz öt kiló vagyok, pedig a legkisebb már elmúlt egy éves.

Míg szoptattam, nem zavart, de most már b#ssza a csőröm.

De ez az öt kiló úgy kapaszkodik, mintha a harmadik gyerek lenne. :D

Pedig két hónapja nem eszem se zsírosat, se liszteset, a cukorbevitelemet minimumra csökkentettem.

Sebaj. Jön a jobbidő és könnyebben mocorgunk.

2016. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, belefér. Bőven van időd lefogyni.
2016. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok minden belefér, de azt nem értem, miért kell lepontozni azt, aki vékony. Az elsővel 3 kiló plusszal mentem haza, az kb. 4-5 hónap alatt ment le, sétával. A másodikkal 5 kg volt, 3 hónap alatt ment le, szintén csak sétával, csak itt már ketten voltak.
2016. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,nekem mindenki hasznos vokt:)
2016. febr. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!