Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás, kisgyerekes anyukák,...

Kisbabás, kisgyerekes anyukák, ti hogy "emésztitek meg", ha még nem kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy a párotok hogyan viszonyul ehhez, hanem hogy ti hogyan álltok hozzá.

Egy kisgyerekünk és egy kisbabánk van, egyelőre (ismét) semmi kedvem az egészhez. Az első szülés után is ez volt kb. egy évig, akkor is nyomasztott az egész, pedig a férjem soha nem tett semmilyen megjegyzést, én voltam az, aki néha felhozta a témát és kínomban röhögtem magamon.

Néha próbálok erőt venni magamon és nem bealudni, amint ágyba kerülök, vagy esetleg kezdeményezni is, de őszintén szólva sem kedvem, sem erőm nincs hozzá.

Még nehezebbnek érzem, amikor olvasom, hogy más még a szülés utáni hat hetet is alig bírja ki szeretkezés nélkül.

Bocsánat, ha kissé kusza lett, de eléggé nyomaszt a dolog. Ti (akik hasonló cipőben jártok) hogyan viselitek és dolgozzátok fel magatokban ezt a helyzetet?


2016. márc. 8. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én betudtam a hormonoknak, viszont próbáltam kicsit "erőltetni", mivel evés közben jön meg az étvágy. Nekem megjött. :)
2016. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan idoszakok, amikor nem kivantam a szexet. Raadasul en ikres anyuka vagyok, ugyh gondolhatod, h total ki voltam merulve a szules utani elso par honapban....modnjuk a parom is, ugyh egyikunk sem gondolt a szexre. De egy ido utan visszajott az etvagy :) Neha elofrodul most is, h nem kivanom a szexet, de ha eroltetem kicsit, akkor az nekem is segit :)
2016. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.

Akkor én is elkezdem a kóstolgatást, hátha tényleg meghozza az étvágyamat :)

2016. márc. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!