Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Szent Imre kórházban?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok és nem tudom eldönteni hogy mit pakoljak be a babónak a kórházba,mert a védőnőm azt mondja,hogy semmit majd csak a hazahozós ruhát a nőgyógyászom meg azt,hogy a kórházi napokra is a pelust,popsitörlőt,ruhát is be kell vinni. Válaszotokat előre is köszönöm!
2016. márc. 9. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nemsoká ott fogok szülni, a babának pelus, popsitörlő, popsikrém van bepakolva, meg pelusozó alátét. Ruhát adnak, de én pakoltam be egy rugit meg egy bodyt, mert mikor a lányomat szültem ott 2 éve volt, hogy kifolyt a kaki és elmentem a csecsemőshöz éjszaka egy tiszta bodyért, és nagyon morcos volt, mert megzavartam a lázas passziánszozásában. Amúgy is a legtöbbjük sajnos elég bunkó volt, tisztelet az üdítő kivételnek, így inkább felkészülök a vészhelyzetekre.
2016. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem ott. Kell bevinni pelust, popsitörlőt a babának. Ruhát ott adnak rá, tehát abból tényleg elég a hazahozós.
2016. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2016. márc. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!