Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tud hason lenni 5 hónapos...

Nem tud hason lenni 5 hónapos babám mert bukós és amint hasrafordul bukik. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Szegényem még nem tud hasról a hátára fordulni sem. Forditva az megy meg el is fordul az oldalára. Persze mielőtt irnátok hogy ne közvetlen kaja után tegyem hasra nem szoktam. Órák is telnek el és mégis. Volt igy valaki?
2016. márc. 9. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én gyermekem kb. 1 éves korig volt bukós, függetlenül a póztól. Még akkor is bukott, amikor már járt. Ez sajnos alkati dolog, nem nagyon tudsz vele mit csinálni.
2016. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van 5,5 hónapos a baba. Képes 2,5 órával evés után is bukni. Nem tudok vele mit csinálni ő maga is állandóan hasrafordul, szeret úgy lenni. Bár ő a hátán is bukik és függőlegesen is, ölben meg még jobban, teljesen mindegy neki. :/
2016. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam volt ilyen, sokat bukott, és állandóan köhögött. Kiderült, hogy refluxa van.

Sajnos csak 6 évesen, mire megbolondultunk az óvónöktől, és munkahelyről kirúgtak, mert mindig otthon vagyok a gyerekkel.


Gyerek gasztoenterológusnak megmutatnám. Semmi fájdalmasat nem csinál, de megnyugszol, hogy minden rendben.

2016. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk is ez van.

Észre vettem, hogy bolti bébiételtől a legjobban, azt már nem is adom neki. Még a gyümölcstől is, ha bébiétel.

Amitől nem: gabonás tejpép. De Sinlactól is és tápszertől is.

A gyümölcsöt is kekszes vagy gabonás tejpépbe teszem neki.

Nem szabad egyszerre sokat adni enni és szilárd után nem azonnal a folyadék, hanem várni kell.

Persze ezeket később, tejpépet én 7 hónapos kora után adtam.

Nem tartom jónak az orvos által javasolt (nem jut eszembe a neve) gyógyszert, ami által sűrűbb lesz a gyomorban a kaja.

A Sinlac is sűrítőt tartalmaz és azt vettem észre, hogy nem igazán jó, inkább a tejpép, de abból is csak néhány fajta.

2016. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a második babám volt bukós, és csak hason tudott aludni.Az a megoldás vált be, hogy a kókuszmatrac fej végi oldala alá betettünk plusszba egy összehajtott törölközőt, ami kb olyan 20 fokkal megemelte a fejrészt.Ezután már alig fordult elő bukás, csak ha nagyon túlette megát.
2016. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 4-es válaszoló nektek melyik tejpép vàlt be?
2016. márc. 11. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Nestlé, Milumil.

Valaki mondja már meg mi a fenéért pontozták le a választ?

Komolyan csak érdekelne mi rossz van abban, hogy leírom, nálunk hogy van.

2016. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 4es! Nem tudom de nálam ment a zöld kezecske!
2016. márc. 11. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Jó mosást amíg nem növi ki! :)
2016. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!