Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti a gyerkőc mellett...

Anyukák! Ti a gyerkőc mellett mennyire vagytok otthon "tipp-topp" állapotban?

Figyelt kérdés
Most nem nagyestélyire, meg full sminkre gondolok...HOgy érzitek, a párotok "elégedett" veletek, nem hanyagoltátok el magatokat?
2016. márc. 4. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Pont ugyanolyan "lepukkant" vagyok, mint előtte, így nincs gondja vele.


"lepukkant" - nem járok kozmetikushoz, körmöshöz, magam intézek minden igazítást otthon és a természetességet előrébb tartom (smink ünnepnapokon, inkább az arcápolásra ügyelek...stb.).

2016. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Szülés után egy héttel végre eltudttam menni a fogorvoshoz, aki nem hit nekem egy hete szültem. Mire haza mentem a kórházból olyan voltam mint a terheség elött, én ezt örököltem anyu is ilyen volt.

Mivel a közelbe laknak a szülök és van idejük átjönni én szerencsés helyzetbe vagyok.

A nővérem aki nem szerette volna ha segítenek nekik, mert ők ketten akartak megbirkozni vele, hát ő azt mondja neki hajat mosni sincs ideje, és folyton ideges fáradt és nagyon sokat veszekszik a férjével mert nem segít otthon annyit amennyit ő elvárna, a férje meg fáradt sokat dolgozik és szeretne pihenni - ördögi kör.


Szóval a párom gondolom elégedett, de ha nem hát az sem baj mert én jól érzem magam a 168cmmel és az 58 kilommal!

2016. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Első évben annyira nem foglalkoztam magammal, mert elég durva szülésem volt, örültem, hogy túléltem. Egy év után kórházban összestoppolták a hasizmomat, így más nem néztem ki 6 hónapos terhesnek.

Hízni minimálisat híztam szülés után, talán 3-4 kg-ot. Elkezdtem edzőterembe járni, a zsír maradt a helyén, viszont tónusosabb a testem néhány hónap után.


Aztán egy szépségszalonba is elmentem, műszempilla, szemöldökfestés (alig látszik, olyan világos), fodrász, műköröm - két nappal később alig bírtam levakarni a jelentkezőket az edzőteremben.


A férjem nem panaszkodott soha, a hasam volt csúnya, de azt ő is tudta, hogy csak sebész tudja megoldani, nem rajtam múlt. A néhány plusz kg tetszik neki, inkább azon megy a vita, hogy ő meghagyná őket, nekem meg nem tetszik és szabadulnék tőlük.


No meg a slusszpoén, amiért szerintem, ha akarna, se merne szólni: a terhesség alatt az én súlyom 8 kg-ot gyarapodott, a férjemé 10-et. Csak nekem ez mind a hasamban volt és a szüléssel el is tűnt. Neki nem :) Ő csak zsírt gyűjtött.

2016. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanúgy, mint terhességem alatt és előtt kb.


Itthoni ruhában vagyok itthon, de nem koszosban és szakadtban (cicanaci+passzos póló). Ha összekoszolom, leveszem és veszek elő újat.


Sétálni persze már utcai ruhában visszük, programokra is (farmer, felsők, egyelőre még csizmát hordok, én még fázom). Nálunk picit más a helyzet a férjjel, mert ő is itthon van velem és a kicsivel (itthonról dolgozik).


Használok naponta egy kis színezett hidratálót, mert engem zavar a bőröm, kis korrektort és szempillaspirált.


Hajam rendben van, fodrászhoz járok festetni, mert őszülök, így egyúttal már meg is szokta igazítani. Körmeimet szoktam festeni, mert szeretem, azok is rendben vannak. Nyilván hajmosás, fürdés, tisztálkodás...ezeket most nem írom le, ezeket is csinálom.:)


28N

2016. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

ugyanolyan vagyok mint a terhességem előtt. persze elég ritkán járok el, ezért kevesebb a ruhám és kevesebbet sminkelek. de ha elmegyünk valahová mindig csinosak sminkelek és felöltözöm. sétálni se viszem ki mackó nadrágban, oda ugyan nem sminkelek, de a minimum a csinos kabát, farmer.


A férjem elégedett velem, ő amúgy is inkább azt nézi, hogy a lányunk hogyan fejlődik, hogy a háztartás rendben van, hogy nap mint nap főzök, tisztaság van kint, a kertben zöldségeket termelek stb. , mellette tanulok is, okjzom. Őt ezek a dolgok érdeklik inkább, ezeket értékeli. Az hogy csinos legyek, vagy legalább is ápolt, az alapelvárás, nem csak felőle, hanem nekem is magam felé.

2016. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanaz mint előtte volt. Fodrászhoz régebben is csak 3 havonta jártam, hosszú, egyenes szőke hajam van, csak a végéből szoktam vágatni, igazítan. Nem festem, szép színe van, nem őszülök. A szemöldökömet járok kiszedetni kb 2 hetente, de ez az egyetlen, amit kozmetikussal csináltatok. A kormömet itthon festem. Itthon cicanadrágban vagyok, meg valami egyszerú rövidújjú blúzban, pólóban. Csak akkor sminkelek mikor elmegyünk itthonról.
2016. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi volt a probléma a hármas válasszal?
2016. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
kb mindenki le lett pontozva..nyilván valamelyik ősanyának nem tetszik, hogy sminkelünk.
2016. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Kb ugyanolyan. Annyi h még nem tudtam eljutni kozmetikushoz a szemöldököm miatt, így magamnak szedem. De ha végre elköltözünk, akkor azt is megoldom.(kis falu, nincs kozmetikus, nekem nics jogsim, párom dolgozik, buszjárat ritka és a gyerek 2 óránként szopizik-ergo esélytelen) Hajam nem festem nagyon szép színe van, de egy hajvágás rámférne. Mondjuk alapból kb csak félévente járok fodrászhoz.

Sminkelni is csak minimális, de elõtte sem hasznàltam sokat:korrektor, spiràl, barna szemhéjfesték.

Ruha:cicanaci, hosszított felsõ

2016. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Én ugyanolyan igényes vagyok mint gyerek előtt. Szempilla spirál és szemceruza minden nap van rajtam, a hajam 1 naponta mosom. Az öltözékem kényelmes, sportos de tiszta és igényes. Azért reggel bármekkora gyerek mellett van 5-10 percem összeszedni magam.
2016. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!