Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megértem, hogy sokan gyereket...

Megértem, hogy sokan gyereket szeretnének, de a környezetemben a 2. kapcsolatot öli meg az erőltetés. Van aki járt már hasonló cipőben? Megmenthető?

Figyelt kérdés

Az egyik pár(sógorom és a már ex kedvese) igen közel áll hozzánk. Igenis bánt,hogy válnak.


Az oka annyi volt,hogy 2 évig próbálkoztak a babával és besokallt a kapcsolatuk. Sógórnőm ovu tesztelt,hőt mért és már csak az ovu környéki napokra koncentrált szexuálisan. Volt,hogy horgászni mentek volna a férjem és a testvére,de sógórnőm bevágta,hogy "ma nem mert peteèrésem van". Sógorom most sokallt be és aztmondta nem bírja már hogy havonta 2x van szex (megértem),fiatalok. 28 évesek.

Mi 3 évig próbálkoztunk,de akkor voltunk együtt amikor jól esett és ha ez pont nem peteérés volt,akkor nem.


Vissza lehet ezt fordítani még?


2016. márc. 12. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire buta a sógornőd, akkor nem :(


Oké,hogy peteérése van, de attól miért ne mehetne a másik horgászni? Aztán majd szexelnek este, hát istenem. Azt sem igazán tudom felfogni, hogy a hónap többi 28 napján miért nem lehet, amikor spontán ovuláció is létezik. Az oké, hogy a peteérés előtt pár nappal nem célszerű, de a többi?!


Ez igazából olyan, hogy jobb, hogy válnak. Ha a nő ennyire beszűkült, az valószínűleg később is további problémákhoz vezetett volna.

2016. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Elég vágyűző tud lenni,hogy csak akkor lehet megrakni az asszonyt,ha peteérése van!

Még női szemmel is vágyűző a muszájszex.

Ezt visszafordítani?? Talán mindenki jobban jár,ha nem fordul vissza. Még ha gyerek is születne belőle,hát...

2016. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek!
2016. márc. 12. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt már nem lehet visszafordítani. És lehet nem is lenne sok értelme. A peteérész szerencsére nem csak 1 vagy 2 órát tart, tehát azért elég bizarrnak tartom, hogy valaki ezért ne mehessen el egyet pecázni. Szerintem ott már gond is volt, nemcsak a peca, csak egy jó indok volt a peteérés. Valószínűleg akiről beszélsz, alapból az nem tetszett, hogy elment a sógorod pecázni.

Én személy szerint azt gondolom, hogy hiába sokan szeretnének gyereket, és hosszabb ideig nem jön össze, de ez akkor sem ok arra, hogy ezek után az együttlét már csak a "gyerekcsinálásról" szóljon.

Nem mellesleg nagyon megöli a vágyat.

Nekem is csalódás volt minden hónapban, mikor babát szerettünk volna és épp nem jött össze és megjött a vérzésem, de úgy voltam vele, hogy majd a következőben és az együttlétek egymásról, a közös örömszerzésről szóltak és nem arról, hogy akkor most "gyereket csinálunk".

2016. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem. Bár azon is múlik, milyen erős a szeretet/szerelem köztük. Az, hogy csak peteérés környékén voltak együtt, nagy butaság volt a sógornő részéről. Nekem tankönyvi a peteérésem, mindig a ciklus 14. napján (én is ovuteszteltem), de a babánk mégis a menzi után közvetlenül fogant.
2016. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!