Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem bosszantanak az...

Titeket nem bosszantanak az ilyen autósok?

Figyelt kérdés

Ma megint sikerült belefutnom egy esetbe (már nem is számolom hanyadjára).

Ma pl a Lidl-nél és Tesco-nál is megtörtént. Mész a kisgyerekkel és állnál be a családos parkolóba. Tuti, hogy előtted száguld be a gyerek nélküli, sportkocsis...stb autós. Neked meg hordozóval (nem egyszer esőben) kell bandukolni messziről.


Jelezném, hogy nem provokálni akarok senki, de jó kiírni magamból. És nem ez a legnagyobb problémám és sétálni is tudok a boltig :)


Veletek is fordult már ilyen elő?


2016. márc. 14. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer-kétszer belefut az ember, és valóban a legrosszabbkor.
2016. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok rest és bizony szólok neki, ha tetten érem. Ha nem érem tetten, akkor a biztonsági őrnek jelzem az esetet.

Egyszer beálltam véletlnül egy rokikocsis helyre, mert nem láttam a felfestést. Na azt a levelet, amit akkor kaptam, nem felejtem el:)

2016. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát most biztos nagyon butának fogok tűnni, de soha nem hallottam még ilyenről, hogy családos parkoló a Lidlnél. Úgyhogy lehet én is álltam már be a "helyedre", bocsi, nem szándékosan történt.
2016. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. (Mindenkinek zöld kezet adok.)


Igen, általában a legrosszabbkor történik. Én nem vagyok az a veszekedős fajta, csak magamban morgok.

A múltkor kijöttem a boltból és a mellettem lévő 2 családos helyen 3 kocsi állt. Persze úgy, hogy a gyereket alig bírtam betenni, mert úgy rám álltak.


3-as nálunk (egy közepes város) van a Lidl-nél is. Akkora helyet csináltak, hogy a 3 helyre normál beállással 5 autó is beférne :D

2016. márc. 14. 22:29
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a Tesconál vagy mind foglalt, vagy általàban a nyugdíjas vág be elém a családos helyre. Fiatal ritkán.
2016. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
A Tesco-nál én is bosszankodtam már párszor, mert tuti esőben fordul elő, hogy a legtöbb családos helyet egyedül érkezők foglalják el, a sima helyeken pedig volt, hogy a másik oldalról másztam be a gyerekkel, mert annyira közel álltak hozzánk..
2016. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Bosszant engem is, talán előbb utóbb ez is beépül a köztudatba, mint a rokihely, bár a bunkók azt is gond nélkül elfoglalják, tegnap pl. az Obi tömött parkolüjában az összes roki hely fel volt töltve a luxusatókkal, no azért erre figyelhetne a biztiőr... Én amúgy hordozóval inkább messzebbre állok ilyenkor, ahol ritkán állnak, hogy ki tudjam nyitni az ajtót, az eső és a távolság nem zavar, de az baromira, ha rám állnak a gyereküléses oldalra.
2016. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

egy időben rendszeresen büntettek a parkolóban a rendőrök

azóta nem igen állnak be

engem inkább az zavar ha ferdén állnak be vagy ugy h nem lehet rendesen beállni


am meg szoktam szólni mindig :-D

nem veszekedés csak mondom ha ha már beáll oda mutasson fel egy gyereket is vagy kihívom a köztereseket ...

nem hiszem 30-50e büntit szívesen kifizetnek

2016. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Látom, akkor nem csak nálunk ilyen a helyzet.


Utolsó, ezért még büntetnek? Mert én úgy tudtam, hogy nem.

Nem tudom máshol mekkora a cs.hely, nálunk teljesen ki lehet nyitni az ajtót, így hordozót is könnyű ki-be tenni. De ugye ha rendes helyen állok meg, akkor messzebb megyek a parkolóban, mert ha minden oldalon állnak, akkor viszont tuti nem teszem be.

2016. márc. 15. 08:39
 10/13 A kérdező kommentje:

"...mutassa fel a gyereket" :D

Ez tetszik. Az ülés nem elég? :) Láttam már olyat, hogy anyuka/apuka egyedül jött vásárolni, de az ülés a kocsiban volt. Így ő már családos helyre jogosult.

2016. márc. 15. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!