Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Téged bosszantanak a játszóter...

Téged bosszantanak a játszóteres események?

Figyelt kérdés
15 hónapos kislányommal a játszótéren voltunk, amikor odarohan hozzánk egy kb. 2,5 kislány és letúrja a gyerekemet arról a játékról, amin ült. Erre az én lányom vissza akarta kapni az ő játékát, nem engedte játszani a kislányt. Erre jön anyuka: "legyél te az okosabb, és játsszál másik játékon". Nem akartam okoskodni, ezért befogtam a számat, de gondoltam magamban, hogy nah, ezt sem az eszéért szeretik.
2011. máj. 26. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
ők még csak gyerekek :) nna de az anyja!!! :)
2011. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 *Calli* ***** válasza:
94%

Nálunk ilyen nincs szerencsére, csak egy olyan eset volt amikor begurultam, másfél éves kissé félénk fiammal lementünk a játszóra mire egy 3-4 év körüli kisfiú teljes gőzzel odarohant hozzá és elkezdett artikulátlanul üvölteni a gyerekem arcába amitől szegény halálra rémült! Anyuka oda se bagózott, majd mikor odaszóltam, hogy hívja már el a fiát visszaszólt, idézem:

-Mi a gondja? Csak játszani hívja! Gyere Ruben ne foglalkozz hülyékkel...

???

2011. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
A te kicsidnek mondta vagy a sajátjának?
2011. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

legyél te az okosabb - LOL miután lelöki a másikat, hát ez szép... Akkor miért nem mondta a kölkének, hogy ilyet nem szabad?

Rá se ránts az ilyenekre, akik a totyogó gyermekeik tetteiből becsületbeli kérdést csinálnak.

2011. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen néha van olyan eset, de nem is a gyerekre vagyok mérges, hanem a szülőre.

Velünk a minap történt, hogy bébitaxival mentünk a játszótérre, homokoztunk, a taxi ott volt mellettünk.Berohant a játszótérre egy 5 év körüli kisfiú, se szó se beszéd rápattant a taxira, és vadul elkezdett rodeózni vele a játszótéren.Az apja meg rá se szólt, csak annyit mondott, fiam, ha összetöröd nem lesz pénzünk kifizetni.

Csak azért "bántott"mert aznap használtuk mi is először,és féltettem.

2011. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk minden nap ez van,csak nem a játszótéren hanem az udvaron.Társasházban lakunk,közös az udvarunk.Szomszédban 2éves kislány van,nekem 2,5éves a lányom.Amit mi viszünk le játékot,azt mindig elveszi a szomszéd kislány,de ha az övéhez hozzáér a lányom,rögtön kikapja a kezéből és beviszi,eldugja!Ha a lányom pl.nem akar leszállni a saját motorjáról,de a szomszéd kislánynak az kell és hisztizik akkor a kedves anyukája rászól az én lányomra,hogy ő az idősebb,engedjen ő!Igy már csak akkor megyünk az udvarra,ha látjuk hogy nincsenek itthon.
2011. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

A gyerek viselkedése nem zavar, mert sok gyerek ilyen, de az anyja...de legalább azt hiszi, hogy milyen okos.

Igen, engem bosszantana, és valószínűleg én is befognám a szám, mint ahogy te is tetted, pedig ilyenkor szívesen megnevelném az anyát. :)

2011. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Nem bosszat, a gyerekek iylenek. a tied is ilyen lesz 1 év múlva.

Én értékelem, hea egy ygrek nem nyámnyila, nekem egyik sem hagyja magát, taplraesettek.

2011. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem a gyereken van a hangsúly...

Hanem az okos anyján.

2011. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek Kérdező! Én is néha kiborulok. Nagyon gyakori, hogy anyukák ülnek a padon és csevegnek a gyerek meg... kitudja merre. Legutóbb két kicsi(kb 1 évesek) ültek a homokozóba és konkrétan ették a homokot, szerinted rászólt az anyja? Vagy összeraktam a gyerekjátékait(nagy játszótér, és mi a másik oldalán voltunk) mire vissza mentem szét volt szedve a szatyor, eltűnt a labdája meg a teherkocsi a többi játék meg szanaszét. Nem értem, hogy miért nem lehet rászólni a gyerekekre!
2011. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!