Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék tesót, de anyuék...

Szeretnék tesót, de anyuék nem. Mit tegyek? Fontos infók lent!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, imádom a kisebbeket, de a szüleim már nem akarnak még egy gyereket. Lehet, hogy csak azért mert sok lenne a korkülönbség? Pedig tudják, hogy én mennyire imádom őket, és foglalkoznék is vele. Hozzam szóba, hogy fogadjanak örökbe egyet, vagy legalábbis megkérdezzem? Természetes úton egészségügyi okok miatt nem lehet mér gyerekük, azért nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon szeretnék kis tesót :(

2016. márc. 15. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
hány évesek a szüleid? lehet anyagi okai is vannak annak, hogy nem szeretnének több gyereket, de megemlítheted nekik az örökbe fogadás, de az is több év mire kapnak egy babá, addigra 17-18 éves leszel és hidd el nekem akkor nem babázni szeretnél majd... :)
2016. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem tartom valószínűnek, hogy meg tudod őket győzni, ha ők nem akarják maguktól.

Ha ennyire szereted a gyerekeket, akkor válassz magadnak olyan szakmát, ami gyerekekkel foglalkozik pl.: óvónő, gyermekorvos stb.

2016. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
* örökbe fogadást - babát :)
2016. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos ez a döntés nem rád tartozik. .. A szülőknek kell eldonteni, hogy mi fér bele... lehet, hogy anyagiakban sem menne, lehet, hogy idősebbek is a szuleid, ezért nem mernének belevagni... amint irtad, nekik nem lehet természetes úton több. Lehet, hogy nem is akarnak...
2016. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Az ember jó esetben magának szül gyereket, nem pedig a már meglévő gyerekének testvért, őket terheli minden felelősség, nem téged

Elhiszem, hogy szeretnél tesót, de a szüleid gyerekvállalásához semmi közöd.

2016. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Csípd ki az óvszert.!
2016. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az anyagiakkal nem lenne baj, mert azt meg tudnánk oldani, csak szerintem miattam nem akarnak, Én 14 vagyok, Anyu 47, Apa pedig 48. Szerintem még beleférne egy gyerek, bár néha én is sok vagyok :D
2016. márc. 15. 21:11
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy, hogy szerinted mi fér bele. Ha nekik egy sem, akkor nem lesz gyerekük.
2016. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Kistesót nem azért szoktak a szülők összehozni, hogy legyen játszótársa az idősebb gyereknek.

A kistesó tudod, nem csak akkor van, amikor te éppen ráérsz vele foglalkozni.

2016. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Lassan nagykorú leszel és majd lehet saját gyereked.


Lényegtelen, hogy neked mi fér bele, meg hogy segítenél és stb.

Egy gyerek a szülők felelőssége, nekik kell éjszakázni, nevelni, dackorszakot átvészelni és még 18 évig eltartani.

Közel 50 évesen nemfeltétlenül van ehhez az embernek kedve.


Örökbefogadással kapcsolatban pedig: azt akarni kell, ha saját gyereket sem akarnak akkor másét sem fogják. Tanfolyamra kell járni, vizsgálják az életkörülményeket és stb. A pszichológiai vizsgálaton sem elég az indoknak, hogy a kamasz lányuk babázni szeretne.


Ha bírod a kicsiket akkor vállalj gyerekfelügyeletet.

2016. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!