Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem éreztétek, hogy a 2-3...

Nem éreztétek, hogy a 2-3 gyerek miatt kevesebb időtök jut a párotokra és a gyerekeitekre, mint pl 1 gyereknél?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
De igen, érzem.
2016. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De igen. A nap 24 órából áll, lehetetlen, hogy ne jusson kevesebb idő, ha többfelé kell osztani. El kell fogadni és megpróbálni súlyozni a fontos dolgokat. Mindig azzal kell foglalkozni, ami épp a legfontosabb. Vannak esetek, amikor az egyik gyerekre több időt kell szánni, de megoldható ez azért. Nálunk általában működik.
2016. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De! Két gyerek van, az első 4 éves, a második 5 hónapos. Nálunk kb. pont akkor jött a második, amikor az első már kezdett önállósodni, "okosodni".

Most,hogy meg van a Kicsi, nagyon kevés idő jut kettőnkre. Főleg úgy,hogy időközben édesanyám meghalt, tehát kevesebb is a segítség.

Néha, őszintén megmondom nem tudom,hogy hogyan telnek a napok. Hozzá kell tenni,hogy én itthonról, a Kicsi mellett dolgozom. Sokszor azt látom,hogy összefolynak a napok. Mikor a Nagyot délután elhozom az oviból, nemsokára megjön a férjem. De onnantól jön a TSMT torna a Naggyal, amit a férjemmel csinál, én főzök a Kicsivel, ilyenkor egy-két fontosabb dolgot igyekszünk megbeszélni, de én csak a konyhából szólogatok ki, ő meg torna közben vissza. Vagy megjegyezzük, amit a másik mondott, vagy nem. Utána vacsora, akkor talán akad 20 percünk. Ha éppen a Kicsi nem akkor éhezik meg, mert akkor ugye az egyikünk felkel az asztaltól és megy etetni. Aztán fürdetések, mesék, egy kis játék a Naggyal, altatás. És mire ennek vége sokszor arra van erőnk,hogy bedőljünk az ágyba. De úgy vagyunk vele,hogy idővel majd csak könnyebb lesz.

2016. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De igen, kevesebb idő jut, főleg azért, mert nem egyszerre alszanak, nappal sem, de este is van hogy hiába alszik be az egyik 9-kor, a másik 10-ig fent van.
2016. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!