Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anya aki magán...

Van itt olyan anya aki magán tanulóként folytatta az iskolát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24éves vagyok,és van egy 9hónapos lányom,van már egy szakmám(fodrász) de nem tudtam vele kiteljesedni,ezért bele kezdtem egy másik szakba de ott akkor már babás voltam,érdekes módon nem vettük észre egy idegig mensiztem,de nemis ez a lényeg ott már nem engedték azt sem hogy magán tanuló legyek nem értem mi okból fogva,de most újra szeretnék szerezni egy szakmát,tanulni de persze itthon a kicsi mellett

Hogyan lehet ezt elintézni?

Köszönöm szépen a válaszokat!:)



#folytatás #iskola #anyaként
2016. márc. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én most nem szakmát tanulok, hanem levelezőn egyetemi képzést csinálok 2 gyerek mellett, de szerintem szakmát is lehet szerezni levelezőn vagy távoktatásos vagy esti képzésen. Ilyesmit keress. Segítséggel és jó időbeosztással ez abszolút megoldható. Nem egyszerű, de érdemes csinálni! Sok sikert! :)
2016. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy olyan felnőttoktatási intézményben tanulok ahol szombatonként van a konzultáció,de ha éppen nem mész,nem baj.Nézz szét,rengeteg ilyen van.
2016. márc. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felnőttkén nem magántanulóként szoktak tanulni, hanem vagy nappali, vagy esti, vagy levelező képzést választani, annak függvényében, hogy kinek mennyi ideje van. Olyat keress, ami esti, vagy levelező. Estin általában heti 1-2 alkalommal van konzultáció, levelezőn meg havonta 1-2-3 alkalommal.

Egyetemen van olyan, hogy egyéni tanrend, még ez hasonlít leginkább arra, hogy valaki magántanuló, mert ott megmarad a nappalis jogviszonya, de nem kell bejárnia.

2016. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!