Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomnak pénteken felszúrt...

Kislányomnak pénteken felszúrták a fülét. Akik ezen átestek: mikor mehetett oviba a gyerek? Nagyon szeretném szerdán vinni, mert akkor lesz a húsvéti buli.

Figyelt kérdés

Nem az a nagyon durván orrmandulás gyerek, azon kívül, hogy kicsit rosszul hall, nincs tünete.

Tudom, nem vagytok orvosok, majd a doki hétfőn megmondja.


2016. márc. 20. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont fülfelszúrás nem volt még nálunk. De akárhányszor a gyógyulóban lévő gyerekre kérdeztem, hogy mehet-e már oviba, mert lesz valami rendezvény, mindig azt mondta az orvosunk (az előző is meg a mostani is), hogy akkor pláne ne vigyem, mert sokan a félig gyógyult gyereküket beviszik, és könnyebben megfertőződik az én félig gyógyult gyerekem.
2016. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, és se szoktam vinni, amíg meg nem gyógyul teljesen, a márc. 15-i ünnepséget is kihagyta (minek az oviban?).

De szegénykém annyira emlegeti az ovis Húsvétot...

Nagyon fogom sajnálni, ha a doki nem engedi.

2016. márc. 20. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
OFF leszek:kérdező,nálunk lovas huszárok voltak az oviban a március 15.-i ünnepek alkalmából.Szerintem már ilyen kis korban is szükséges az Ő szintjükön,hogy megtanítsuk ezekre a dolgokra.Szerintem.....
2016. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha nálunk is lennének lovas huszárok, lázasan is elvittem volna. :)))
2016. márc. 20. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Nagy élmény a gyerekeknek,az biztos.Nem kerül egy fillérünkbe sem(állami ovi),az önkormányzat finanszírozza minden évben(és még sok más dolgot is).Mielőbbi gyógyulást a kicsinek.Írd majd meg,hogy mit mondott a doki!
2016. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor még nem kellene közösségbe vinni.

azt megtehetitek, hogy megbeszéled, és csak a buli idejére beviszed. általában ebbe bele szoktak egyezni az óvónők.

ezidőre pici vattával dugd be a fülét. (védeni kell leginkább a huzat ellen)

2016. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma megkérdeztem, azt mondta a doki, hogy holnap már vihetem. Ettől függetlenül csak szerdán viszem be fél napra.

Köszi a válaszokat.

2016. márc. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!