Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik ilyen gyerekülés?

Létezik ilyen gyerekülés?

Figyelt kérdés

az lenne jó, ha mindez meg lenne egy gyerekülésben:

- dönthető

-isofixes

- 18 kg-os gyereknek kell

- saját belső öv

- a teszteken jó eredményt elért

Tudom, hogy nagyon sok, ezért írtam, hogy ilyen lenne az ideális. tud valaki ilyenről?


2016. márc. 22. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk ez van ez ilyen [link]
2016. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszem, hogy jó lesz a kérdezőnek, mert az ő gyereke már 18 kg, ez az ülés pedig max. 18 kg-ig jó.


Segíteni sajnos nem tudok :(

2016. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]


Innen tudsz puskázni, hogy milyen eredményt ért el a teszteken és isofixes-e az ülés. Én is ülésvásárlás előtt állok, csak én még 9-18 kilósat keresek :). Remélem tudtam segíteni.

2016. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Halkan jegyzem meg,hogy 18 kilótól már nem lehet belső övvel bekötni a gyereket(a súlya miatt az már nem biztonságos),ráadásul szinte egyik sem dönthető(szintén a biztonság miatt nem) a 15-36 kg-os kategóriában(és ezek az ülések már nem is belsőövesek).A Römer Kidfix ülés dönthető egy kicsit(az autó ülésével tudod dönteni,nem úgy,mint a kisebb kategóriásokat,hogy karral,vagy gombbal)az én gyerekemnek is olyan van.
2016. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: sajnos ez az ülés már kicsi nekünk.de köszi


Utolsó:a 25 vagy 36 kg-os ülésekre érted, hogy nem lehet belső ovvel bekotni? Nincs egyiknél sem vagy nem szabályos úgy?

2016. márc. 22. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.Találtam Neked,a Römer Britax ülést 25 kilóig tudod az 5 pontos-vagyis belső-övvel használni(direkt így van kialakítva,szóval az így biztonságos)!Ez minden kritériumodnak megfelel.

[link]

2016. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!még a fejtámla magassága is állítható, tényleg nagyon szuper
2016. márc. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!