Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy apa ugyanúgy szereti az...

Egy apa ugyanúgy szereti az összes gyerekét?

Figyelt kérdés

Fura a helyzet. Igazából már annyura elbizonytalanít a férjem,hogy nem is biztos,h akarok 2.gyereket. vagyis én nagyon szeretnék,minden vágyam,de néha olyan csúnya beszólásai vannak,hogy úgy érzem csak magamnak szülnék.


Fèl éve volt egy vetélésem. Mikor teherbeestem,ő volt a legboldogabb a világon. Majd elvetéltem 9 hetesen. Nem viselte meg annyira mint engem. De gondolom ez természetes,én mentem keresztül a nehezén és én készültem lelkiekben a várandóságra.


Van egy 5 éves fiunk. Imádjuk. Egyszerűen tökéletes apa,sokat játszanak,jönnek mennek együtt,a fiunk is oda vissza van érte.


Na és a beszólásai... 1 hete pl elkezdte nézegetni az eladó házakat,hogy mivel most van némi pénzünk,befektet és vesz egy házat a fiunk nevére. Kérdeztem,hogy és ha születik másik babánk? Előszőr aztmondta,h a szerződésbe beleírja,h amennyiben születik másik,feles a ház. Fogalmunk sincs lehet-e ilyet,csak terv. Volt... Majd rá 2 ôrára felszólalt, h "nekem 1 gyerekem van,ha lesz másik akkor majd vesz neki az házat,aki akart még egy gyereket". Szörnyen esett...

Soha egy szóval sem mondta,hogy nem szeretne 2.-at.


2 hete pl időhöz kötötte a teherbeesésem. Ha nyár végéig nem jön a baba,akkor védekezzek. Ezt azzal indokolta,h ő már 40 éves (én 32). Ok,vhol értem,de ez nekem iszonyú rossz érzés.


Múltkor pl aztmondta a fiamnak ,aki folyton azzal piszkálja az apját,h szeretne egy tesót(mert h apa tudja belevarázsolni a hasamba),hogy mit szòlna hozzá ha kapna egy kiakutyát testvér helyett?(???????).


Kicsit kiakaszt. Nagyon jó férj és szeretem. Életem rèsze, 9 év után is szerelemmel szeretem. DE! Nekem minden vágyam még egy baba. Mindíg 2 gyermekről âlmodoztam. Szeretném még átélni egyszer a várandóságot,a babázás és azt,ahogy látom mindennap a fejlődését.


Nagyon aggaszt és talán az egyik fő gondom az,hogy ha teherbeesek,fogja szeretni a 2.babát is?

Feltettem neki a kérdèst,aztmondta igen,meg h hülyeséget kérdezek,de fokyamatosan tiltakozik a baba ellen a beszólásaival. Ha kérdezem h hagyjuk-e a próbálkozást és szedjek-e gyógyszert,aztmondja nem kell h szedjem, "ha jön jön,ha nem nem". Mármint a baba.


Kivagyok a napokban nagyon. Olyan mintha azt akarná elérni,hogy én mondjam ki,h nem kell 2.gyerek.


2016. márc. 23. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatodban az igazság.
2016. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 +1
2016. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ettől féltem :(
2016. márc. 23. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
elsönek igazat adok
2016. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Én is..
2016. márc. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!