Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztás: Száva, Véda,...

Névválasztás: Száva, Véda, Hanga vagy Jana?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 20:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a Véda tetszik!A baráti körben van Hanga nevű kislány.Én nem adnám,de nincs bajom a névvel.A másik kettő semleges.
2016. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, itt minden nevet lehúznak, ami nincs az aktuális top 10-ben, teljesen fölösleges megkérdezned.
2016. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha mindenképpen ezek közül kell választanom, akkor a Hanga.


A Véda se rossz, de remélem nem Ayur vagy hasonló a vezetéknevetek...


A Jana-ról az ásványvíz jut eszembe, a Száváról meg a folyó.

2016. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Quatermain ***** válasza:
27%

Jó isten gyere le..


Sok különösen ritka, de szép név létezik (igen, az elfogadott magyar utónevek jegyzékében), miért pont a leg.......kat nézted ki? Egyik sem.

2016. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%

"Kérdező, itt minden nevet lehúznak, ami nincs az aktuális top 10-ben, teljesen fölösleges megkérdezned."


1.

Mi az aktuális "top 10"?

Egyébként ha visszanézed a nevekkel kapcsolatos kérdéseket, akkor láthatod, hogy ez nem igaz. Sok olyan kérdés van a témában, ahol más véleményt írnak a válaszolók.

De ha egy kérdésre ennyire egyértelműen negatív a reakció, akkor azon érdemes elgondolkozni.


2.

Eleve nem értem a kérdésfelvetést! Ki az, aki úgy választ a gyermekének nevet ( pláne ilyen "provokatív" nevek közül), hogy számára ismeretlen emberek, arctalanul egy anonim oldalon mit gondolnak róla?!

2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%

A Száva nem jó külföldön az sz miatt. Ha számít. A Hanga szép és magyar. Védát és Janát még nem hallottam. Ettól még nem mondanám csúnyának.

Nekem rosszul esne, ha az én nevemet szólnák meg ilyen udvariatlanul, mint néhányan ezeket. Bár már megtették.

2016. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Mind tetszik :)

Amit adnék is: Száva, Jana

2016. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%
Drága zsíros kenyér :D milyen ocsmány nevek... bocs, de...
2016. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Véda tetszik.
2016. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%

Ritka nagy bunkók járnak ide is. A legszomorúbb, hogy ezek többsége anyuka. Ezt fogja tovább adni. Nem is csoda, hogy annyi minősíthetetlen gyerek van manapság. Van honnan tanulni.

Egyébként nekem a Hanga tetszik. Tudom, hogy hangya a bunkójának, de az ilyen bármilyen nevet tud csúfolni. A Szávát én is csak az sz miatt nem adnám. Magyarországon nincs jövő, főleg nem ilyen emberekkel.

2016. márc. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!