Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztás: Száva, Véda,...

Névválasztás: Száva, Véda, Hanga vagy Jana?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 20:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

Jana a kedvencem régóta, de a Janka formában jobban elterjedt, ezért félnék, hogy folyton félreértenék.

Szerintem nagyon szép, nőies, lágy hangzású név és nekem a Jankánál felnőttesebb hangzású is, mivel nincs benne kicsinyítőképző.

Én a felsoroltakból tuti ezt választanám. :)

2016. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%

A Száva anyakönyveztethető? Nekem nagyon tetszett/tetszik hangzásra, de bele se gondoltam, hogy adható név. A Véda is jól hangzik.


Amúgy meg minden nevet lehet csúfolni, csak elég rosszindulatúnak és kreatívnak kell lenni.

Pl. egyik ismerősöm gyereke azért lett Dániel, mert azt szerinte nem lehet csúfolni. Annyit mondtam neki, hogy "spániel".

2016. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%

Száva nem tetszik.

Hanga elmegy, de nem adnám a lányomnak.

Jana tetszik, de szerintem is sokszor Jankázni fogják. (saját tapasztalat, kislányom ritka nevét is mindig másnak értik)

Véda nagyon tetszik, ezt választanám a 4 közül.

2016. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Elfogult vagyok, ismerek egy gyönyörű lányt, akit Janának hívnak, nekem miatta nagyon megtetszett a név. Bár a Hanga is kedvenc, e közül a kettő közül választanék.
2016. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!