Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónapos babával milyen...

8 hónapos babával milyen programra érdemes menni?

Figyelt kérdés

Most mászik, tud ülni egyedül, vittem babatornára, zenebölcsibe, de ott csak nála nagyobb gyerekek voltak és láttam rajta, hogy feszélyezett és rossz volt látni, hogy nem érzi jól magát.


Tudnátok valamit ajánlani (Budapesten, elsősorban Újpest és környékén)?


2016. márc. 24. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Sétálni, rokonokhoz, szülőkhöz.
2016. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan vihetnéd ezekre is, 1-2 alkalom és elmúlik a feszelyezettseg, feloldódik. Én a lányommal 4 hónapos kora óta járok ilyenekre, nagyrészt ott is nagyobbak voltak, de tök hanar megszokta. Most, hogy tud mászni, ülni, már megy ezerrel ő is a többi után.
2016. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én játszobölcsibe és mondókázós foglalkozásra vittem(az utóbbira csak 2 alkalommal, mert nem szeret helyben maradni), a szocializácio eredményeképp egyből megtanult tapsolni, pá-pá-t inteni, de még az örömének kifejezése is színesedett ( átvett egy babátol egy olyan szokást, hogy örömében halandzsázik hangosan),elfogadott más anyukákat es probálta az érdeklődésüket felkelteni ( egy két szót mindenki szól más gyermekéhez is családias a légkör) a gondozó is játszott vele, öszességében hasznára válik, csak a rendes bölcsibe valo beszoktatásnál lett hátránya, nehezen fogadta el, hogy ott viszont már nem leszek mellette
2016. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!