Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg többet nevetnek a...

Tényleg többet nevetnek a lány babák, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

Ma a védőnő azt mondta, de sokat mosolyog a fiam, pedig a lányok szoktak ilyen kis vigyorik lenni. Kérdezném vegyes gyerekes szülőktől, illetve védőnőktől, hogy ez igaz?

Fenti védőnő egyébként 20 éves tapasztalattal bír. Azt hozzateszem, hogy véletlenül sikerült úgy erkeznem oda, hogy teli hassal és egy órás szunyokalas után. Múltkor ugyanígy a gyerekorvos is megjegyezte, szuri előtt, hogy de jókedvű ez a baba/akkor is ki volt aludva meg jó bekajalt előtte/.


2016. márc. 24. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

1. Gyerkoc fiu, 2. Lany - eg es fold a termeszetuk

A lanyom folyton vigyorog, most mult 3 honapos, de kB mar 1 honapos kora ota muveli a mosolygast. Ez nekem azert fura, persze imadom h ilyen, mert a fiam szinte sosem mosolygott. Neki mindig fajt vmilye. A hasa, a foga....

Szoval en elhiszem h van kulonbseg a nemek kozott. Szerintem a lanyok kiegyensulyozottabbak es magasabb a fajdalomkuszobuk.

(ezt a kirnyezetemben levok is bizonyithatjak)

Persze kivetelek mindig vannak. :-)

2016. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem van mindkettő, egyformán sokat nevetnek.
2016. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem,2 fiam és egy lányom van.A 2. fiam állandóan mosolygott,ha kellett,ha nem.Mondjuk az első is mosolygós,de nem annyira.A lányom is vidám emberke,de a 2. fiam rajta is túltesz.
2016. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nálunk speciel így volt;kislányom sokkal mosolygósabb,jobb kedélyű volt babakocsént.

Ennek ellenére nem hiszem,hogy ez nemtől függő lenne.

2016. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocs,elírtam:...babaként mosolygósabb volt,mint a kisfiam.
2016. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak fiaim vannak, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom, de van egy öcsém. Na most, ha megnézem az én babakori képeimet, meg az ő babakori képeit, szembetűnő, hogy öcsém kétéves koráig folyamatosan füligérő szájjál vigyorgott, én meg hol mosolyogtam, hol nem. De ezt a szüleim is megerősítik, öcsém egy igazi vigyori baba volt, én meg olyan átlagos típus ilyen téren :)
2016. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy pici fiam van, de folyton mosolyog. :) kis vigyori
2016. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a két fiam sokkal többet mosolygott, mint a lányom. Az ő mosolyáért nagyon meg kellett dolgozni :)
2016. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nem igy van! Nálunk a fiam sokkal vigyorgosabb,mint a lányom!

Az miért lényeges,hogy 20 év tapasztalat a van a védőnőnek?

2016. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem mosolygós, de a fiú extrán. Most 3 hónapos és orrszívás után is egyből mosolyog. Bárhol, bármikor, bármin. :D
2016. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!