Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevetnek rajtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetnek rajtam?

Figyelt kérdés

ma próbaként kipróbáltam és megszólítottam 10 lányt az utcán ugy hogy ott volt a barátnője (barátnői)

SIRALMAS 10/10 alázó és bunkó modon visongva kiröhögött :(

semmit nem csináltam udvariasan odamentem és köszöntem de ez félelmetes..

nem vagyok egy álompasi de azért mégsem kéne bunkónak lenni

Tudok kezdeni valamit ezzel? vagyinkább hadjam a f**ba

CSAK nők véleményére vagyok kiváncsi értelmes válaszzal

23-f



2015. jún. 16. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Egy nohoz menj oda. Egyedul legyen. Akkor kevesbe jatssza meg magat.


Engem nokent is rengeteg pofaraeses ert. De mindig felallok es tovabbmegyek.

Tegy ugy, mintha mise tortent volna. Ismerkedj tovabb.

A nok akkor is nevetni szoktak, ha zavarban vannak.

2015. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért bunkók veled az utcán, valószínűleg csordában járó birkákat találtál meg, biztos oka volt, hogy pont ők keltették fel a figyelmed. Kiröhögni intelligens ember nem röhög ki senkit, aki ismerkedni akar vele. Azt viszont nem hinném, hogy pont az utca a legideálisabb terep ismerkedésre, én sem bíznék senkiben, aki csak úgy leszólít, udvariasan elhajtanám. Próbálj valamivel szűkebb közegben ismerkedni (hobbi, munka, iskola, ismerősök ismeretségi köre), mert úgy egyből lesz témád, amiről beszélhettek. Leszólítani valakit csak azért, mert bejön neked, olyan.. ijesztő. Elmúlt már az az idő, mikor biztonságos volt szóba állni bárkivel, aki nyilvánvalóan vonzódik hozzánk.

Maximálisan egyetértek veled, hogy nem kellene bunkónak lenni, de szerintem nem leszel túl eredményes, ha az utcán akarsz ismerkedni.

2015. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!