Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Depressziós vagy szervusz baj...

Depressziós vagy szervusz baj nélküli tüneteket produkáló anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fél éve fenn álló problémám.. :(

Hányinger, mellkasi nyomás, feszültség, torok szorítás. Sokat sírok és semmi türelmem gyerekekhez! Mi lehet baj? Volt más is így? Mikor múlt el? Voltam sok sok vizsgálaton de nem találtak semmit.


2016. márc. 25. 09:15
 1/3 A kérdező kommentje:
*szervi baj nélküli
2016. márc. 25. 09:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem találtak szervi gondot, de a tünetek fennállnak, én keresnék egy pszichológust. Valószínű lelki eredetű a problémád.
2016. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez lelki eredetű!

Nekem is volt így, bár gyerek előtt még. Az a baj, ha elmész dokihoz, és elküld neurológushoz (engem oda küldtek) vagy pszichológushoz, akkor 99%, hogy nyugtatókat írnak fel. Nekem 3 félét írtak fel, pedig nem is volt durva a helyzet. Nem szedtem be, nem akartam függő lenni.

Elmúlt kb fél év alatt, sok-sok pozitív gondolat, nem görcsölés semmin, ilyesmik váltak be.

Ha magadtól nem megy, menj el pszichológushoz, beszélgess vele.

2016. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!