Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már hogy kiteszed szíved...

Volt már hogy kiteszed szíved lelked, mindenféle energiád a gyermekért, erre azt kapod, hogy rossz anya vagy egy elkapott pillanatkép miatt?

Figyelt kérdés
Hogy történt, mit éreztél, hogyan tetted helyre magadban?
2016. márc. 27. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem.
2016. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen más véleménye. Ha te tudod, hogy jó anya vagy, akkor ne érdekeljen az, amit egy idegen vagy olyan személy, akinek semmi köze a gyereknevelésedhez, mit gondol.
2016. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam Aspergeres, a kívülállók ezt nem tudják, csak azt látják, hogy nem fogad szót, nem hallgat a szép szóra, hogy néha meg kell ragadni, pl. ha az út szélén látom, hogy nem áll meg.

Kisregényt írhatnék, hányszor kaptam már meg, hogy milyen sza.r anya vagyok. Bezzeg ő kinevelné belőle. Mit csináltam vele, hogy ilyen lett. Náluk ilyen nem fordulhat elő. Neki nem kéne fogyatékos gyerek (Az IQ-ja 135). Minek annak gyerek, aki nem tud vele foglalkozni. Ez mind az anya miatt van.

Egy időben rettentően szenvedtem, de már lepereg.

2016. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon könnyen ítélkeznek, és mindig okosabbak más dolgában. Volt, hogy én is erélyesebben szóltam rá a gyerekre az utcán. Nézett is csúnyán a szembejövő néni. De azt ő nem látta, hogy milyen előzmények voltak, mi váltotta ki. Elkapott egy pillanatot, az alapján ítélt. Nem érdekel, hogy mit gondol. Persze, gondolom mindenki más ügyesebben, jobban, kezelne egy adott szitut, mint aki benne van. Ez már csak így megy.
2016. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell nézni ki mondja. Az igazságtalanság mindig rossz érzés különben is.
2016. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!