Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik rossz...

Miért van az, hogy akik rossz családi körülmények között nőttek fel egy részük vagy túl korán másikuk pedig későn vagy egyáltalán nem is vállal gyereket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Elég rossz családban nőttem fel.


28 évesen szültem. Akkor hova tartozom?


Szerintem semmi összefüggés a családi háttér és a gyerekvállalás ideje között.

2016. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy érettem,hogy mindenki csak a többnyire :P
2016. febr. 21. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki későn, az pl. nem tud megbízni teljesen senkiben sem, ezért nem mer családot alapítani. Aztán ha mégis, akkor is inkább a biológiai óra hatására kénytelen legyőzni a félelmeit.

Aki korán, az pl. így akar kiszakadni a családjából, hogy saját családot alapít. Vagy az otthoni gázos dolgok rá olyan hatással voltak, hogy ő is felelőtlenül éli az életét.

2016. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van valami statiszikai alapod is? csak mert szerintem semmi koze hozza....


altalanosan ervenyben van amit mondasz hattertol fuggetlenul...mivel a 25-30as korosztaly vagy mar vallalt egyetem/fosuli helyett vagy suliba jart es akkor szakmai tapasztalatot szeretne vagy mivel nem melozott hanem.tanult penz kell gyujtenie...ennek semmi koze a csaladi hatterhez

2016. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!