Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha egy gyerek már 3...

Normális ha egy gyerek már 3 éves korától maszturbál? És rendszeresen.

Figyelt kérdés
Hallottam már hasonlót, mégis hihetetlen...

2016. márc. 31. 23:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
37%
Szerintem már az anyaméhben is verik a lompost :D
2016. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

nem maszturbál. jó neki, ezért piszkálja.

el kell mondani neki, hogy ezt csak akkor csinálja ha egyedül van, mert nem tartozik másra :)

2016. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
95%
na most mit értesz az alatt,hogy maszturbál? a te gyermeked?
2016. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az anyja, viszont folyton büntetik őt ezért, amikor észreveszik...Már van annyi esze, hogy elvonulva csinálja..:) Tényleg hihetetlen, magának piszkálja bizony rendesen, és úgy tűnik, tényleg élvezi..
2016. márc. 31. 23:13
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Én is maszturbáltam.
2016. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
97%
valószínű,hogy most kezdi el "felfedezni" hogy mi is van ott neki...
2016. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen nincs es 3 evesen meg nem is lehet oromerzete tole. Ki talalta ki ezt a hulyeseget!? Ebben a korban pont az van, h osszenyomjak, szoritjak, huzzak a kukit, mert szexualis ertelemben meg teljesen erzeketlen a nemi szervuk.
2016. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Elég nagy baj ha büntetik érte így lehet szexuálisan szorongó gyereket nevelni.... nem büntetni kéne hanem ésszel terelgetni.
2016. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, ha kellemetlen lenne a felnőttek sem csinálnák, és valszeg kihalt volna az emberiség is. Ami nem normális, hogy a szülei megbüntetik ezért.
2016. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én is csináltam amióta az eszemet tudom. Persze gyerekként az ember még nem tudja, hogy mi történik, csak azt érzi, hogy ez jó érzés neki. Én mindig azt mondtam, hogy "olyan, mintha bepisilnék, de közben mégse pisilek be". A tiltással és büntetéssel hatalmas lelki károkat tudnak okozni a szülők a gyereknek. Inkább azt kellene óvatosan elmagyarázni neki, hogy ezt olyankor és olyan helyen illik csak csinálni, ahol egyedül van és más nem látja.
2016. ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!