Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dunaújvárosiak! Valakinek van...

Dunaújvárosiak! Valakinek van valami véleménye Tinordiné Szabi Gabriella védőnőről?

Figyelt kérdés

#védőnő #Dunaújváros #dunaújvárosiak
2016. ápr. 4. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj!Hát van, igen, az, hogy a jóisten mentesen meg tőle! Katasztrófa az a nő. Annyi baromságot még az életemben nem hallottam gyermeknevelésről és betegségekről, mint tőle, pedig nem az első gyerek volt. Kioktató, fontoskosó, mondjuk velem nem boldogult, mert javarészt tojtam a tanyácsaira, már ha egyáltalán meghallgattam őket. A kötelezőkre elvittem, de amúgy kerültem, mint a pestist, mert halálra idegesített. Ha nem vagy teljesen dilettáns, mint itt egyesek, akik még arról is kérdést tesznek fel ide, hogy mikor, milyen ruhába vigyék sétálni a gyereket -ezt nem feltételezem persze rólad-, akkor sok értelmeset, hasznosat nem fogsz hallani tőle. Egy tájékozott, talpraesett anyukának szerintem amúgy is totál felesleges ez az egész humbug, egy jó gyermekorvos untig elég, azt a célt pedig, amiért a védőnői szolgálatokat eredetilg létrehozták, pedig sajnos nem szolgálja az egész. Ahol igazi probléma van, ott nem lépnek semmit, ahol meg nem kéne, ott fontoskodnak állandóan. Az első gyereknél egy tündéri védőnőm volt, de mivel látta, hogy képben vagyok, lógva hagyott, de hívhattam bármikor. A paramamiknak persze jól jön az ilyen, meg egy korrekt szakember elvben a segítségére tud lenni egy bizonytalan anyukának, de amúgy az egész egy nesze semmi, fogd meg jól, bár ez csak az én véleményem. Hogy valami jót is mondjak, alapos az biztos, mondom, nekem az agyamra ment és nehezen képzelem el, hogy ez bárkinek bejöhet, de nem vagyunk egyformák. Lassan két éve már, hogy megszabadultam tőle, akkor volt a kisebb 6 éves. Elképzelhető, hogy jóindulatú alapon, de valahogy nagyon túlspilázza a szerepét szerintem. Ha afféle aggódós, bizonytalan, tájékozatlan típus vagy, még az is lehet, hogy szeretni fogod :D
2016. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:D Fogalmam sincs, hogy milyen anyuka leszek. Első baba jön, és nagyon az elején vagyok. Bíztam benne, hogy valamivel jobb véleménnyel leszel róla.:D De éreztem, hogy nem a legjobb védőnőt fogtam ki. :D De hátha azóta változott... Jó irányba..:D
2016. ápr. 4. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
No persze, a remény hal meg utóljára:D Akkor vígasztalódj avval, hogy alapos és vannak nála sokkal rosszabbak is, ez is több, mint a semmi:D Esteleg gondolj arra, hogy ha felkészülsz a legrosszabbra, még pozitív csalódás is érhet :D Boldog babavárást, erőt, egészséget mindkettőtöknek!
2016. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele, nagyon kedves, aranyos, lehülyézte a dokit, hogy hogy mondhatott akkora hülyeséget, hogy hozzá tartozom. Nem jelent semmit, hogy hova ki van bejelentve lakcímileg:D A lényeg, hogy most Fazekasné Molnár Ildikót kell keresnem... Aki időközben fel is hívott. Telefonból, ebből a 2percben normálisnak tűnt. Róla is van véleményed?:D


Köszönöm a jó kívánságokat!:) Nektek is minden jót!

2016. ápr. 4. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, Őt nem ismerem :D Biztosan minden rendben lesz vele, ha olyan rettenetes volna, már biztosan hallottam volna róla :D Rákerestem menetközben, szimpatikusnak tűnik. Hajrá! :D Ez az új védőnői központ a Martinovicsnál amúgy is teljesen rendben van.
2016. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ő a védőnőnk, nekem nincs vele semmi bajom. Mosolygós kedves nő, első babásként rengeteg kérdéssel fordultam hozzá, néha lehetetlen időpontokban is. Mindig türelmesen válaszol, néha vannak furcsa kérdései, de alapvetően egy jó természetű normális nő.

Mondjuk az elején kicsit feszélyezett, mármint a folytonos mosolygás és közvetlenség egy ennyivel idősebb nőtől, számomra kissé zavaró volt, de idővel megszoktam.

2016. ápr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!