Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben? Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

5 éve született az első gyermekünk. 27. hétig minden jól ment. A kilók nem sokasodtak, voltak egyéb problémák (0-24-ig aludtam, fáradékony voltam, m.helyemen összeestem) így TP-re kerültem 9. héttől.

27. héten beindult a szülés, amit az orvosunknak sikerült visszatartania. Nem hazudott a szemünkbe, megmondta, hogyha nem sikerül, akkor kevés eséllyel élheti túl a szülést a lányunk. Végül a 40. hétre született császárral.

A tesó lassan 2,5 éves. Vele is elég hamar teherbe estem.

Viszont, ott már +30 kilóval! Az első gyerkőcnél a 27. hét után úgy jöttek fel a kilók, mintha a földről szedném fel őket.

A tesó így - úgy elkezdte "lezabálni" rólam, kb. 10 kilót híztam vele.

Azóta abszolút nem tudok lefogyni. Talán ez már nem is "érdekel", kezdem elfogadni a tényt.

Ami leginkább zavar, hogy nem jön meg, ha meg is jön, akkor maszatos(nak se mondanám), nem állt be.

A nőgyógyászok sorra írják fel a fogamzásgátlót, egyik se vizsgál ki normálisan. Mondván, majd az beállítja és meghozza. Ez meg 1,5 éve lassan.

Voltam két magánorvosnál is, ahol nem foglalkoztak velem, a problémámmal. Igazából ők is csak a fogamzásgátlóval foglalkoztak.

Kértem a háziorvosomtól beutalót teljes laborra + pajzsmirigyre. Ő csak a sima TSH-t írhatta fel.

TSH: 1,95 uU/ml

Koleszterin: 4,2 mmol/L


Elküldött emellett pajzsmirigyre is, ahol ma közölték, hogy semmi baja a pajzsmirigyemnek, nem is értik, hogy mit keresek ott.

Ez kb. 2-3 perc volt. Megtapogatta a doki a nyakam jó erősen és közölte, hogy nincs vele semmi baj.


Most ott tartok, hogy nem tudom, hogy hova tovább?!

Holnap megyek egy újabb nőgyógyászhoz, de már előre tudom, hogy csak kidobott idő lesz az egész.


Aki hasonló helyzetben volt, azzal mi lett?!

Mi oldotta meg a helyzetet? Vagy ki?


2016. márc. 29. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kellene fordulj. Mert a női hormonproblémákat is ott lehet kezelni. Viszont, ma Magyarországon, nagyon kevés olyan szakember van az endokrinológusok között, aki ehhez a területhez ért. Mert a többség, a pajzsmirigy vonalon mozog. Tehát, kellene neked egy olyan nőgyógyász, aki komolyan veszi a problémád, elküld a megfelelő orvoshoz.
2016. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem magán endo is jó lenne, csak senki nem ajánlott még.

Talán holnap megtörik a jég, nem tudom.

Ma is azért mentem, hogy történjen csoda, de a doki végig csak a pajzsmiriggyel jött.

2016. márc. 29. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!