Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért vállalnál gyermekfel...

Mennyiért vállalnál gyermekfelügyletet hétköznap, munkaidőben, saját otthonodban, a saját gyereked mellett/hó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hmmm a sajàt gyermekem mellett ingyen lennék,de ez logikus nem?Vagy màr azért is pénzt kapunk ha sajàtunkat figyeljük'

Amugy egy bébisitteri munkàért ugyanannyi mint az alapbér,mivel nem nehéz fizikai munka

2008. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam a saját gyereket, hogy akit vállalok, az nem egyedül lenne velem, henem a sajátom mellett.
2008. szept. 22. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
ok az végül is mindegy.szerintem akkor is alapbér ,vagy minimum 50 000!!!!!!!!!!
2008. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1000 Ft/óra!
2008. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

1000 per ora????????????????

nos ha mondjuk reggel 8-tol este 5 -ig van munka,az

9 000 forint,és mondjuk csak munkanapokon,hétfötöl péntekig,akkor az 5 alkalom,tehàt 45 ooo,amit beszorzok 4 el,mivel egy honap az 4 hét,akkor az 180 000 forint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULÀLOK!

Ha ilyen jo fizetések mennek otthol,hogy a gyerekem mellett màsik gyerek felügyeletét vàllalom,akkor màris repülök haza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨

Külföldön baby sitterek jol jàrnak ha 150 -200 000 forintos fizetést kapnak,de hogy màr otthon is ilyen jol müködik....

Maradjunk a minimàlbérnél

2008. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, bocs, én ennyit kértem egy órára, és közös megegyezés volt. Akkor én biztos extra jómódú családnál voltam... Igaz, én én reggel 8-tól délután 2-ig voltam.

Azért nem szükséges ez a hangnem...

2008. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

aZÉRT NEM SZÜKSÉGES EZ A HANGNEM'

mIÉRT HISZ NEM IRTAM SEMMI ROSSZAT,CSAK ELKÉPESZTETTÉL A VÀLASZODDAL,AMUGY A HÖLGY HAVI FIZETÉSRE VOLT KIVÀNCSI ÉS NEM ORABÉRRE.

nOS NEM OHAJTOK VELED VITÀBA KEVEREDNI,CSAK A VÉLEMÉNYEMET IRTAM LE,MIVEL ÉN IS BABÀT VÀROK,KÜLFÖLDÖN,ÉS NEKEM IS KELL EGY BABYSITTER,DE NEM IGEN FIZETNÉK OTTHOL ILYEN SOKAT SENKINEK,MAX HA MILLIOMOS LENNÉK.

nE HARAGUDJ,HA MEGSÉRTETTELEK,CSAK TÉNYLEG KISZÀMOLVA EGY HONAPRA RENGETEG PÉNZ 180 000 FORINT.$

2008. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! semmi gond! Bocsi, én is kicsit harapós vagyok ma valamiért, nem tudom...

Tényleg elég sok ez a pénz, de mondjuk nekem van róla papírom, elvégeztem egy tanfolyamot, de volt egy váltótársam, akinek nem volt papírja róla, ő 850-et kapott egy órára! És tényleg baromi jól kerestünk, nem szorultam az egyetem vége felé már a szülőkre... :)

Mégegyszer bocsi!!

2008. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!