Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Milán

Kamilla, Luca, Virág


A Milánt hogyan lehet becézni? Nekem csak a Mili jut az eszembe de ez borzasztó lányos.

Illetve szerintetek az nem hangzik rosszul, ha a vezetéknév és a keresztnév is ugyanazzal a betűvel kezdődik?


2016. ápr. 10. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Milcsi, Milânka, Milkó
2016. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miló.

A Kamilla az egyik kedvenc nevem.A Luca is szép,bár én nem adnám.A Virág nevet nem szeretem.

2016. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Milónak becézném.

Lánynevek közül a Kamilla tetszik, de a többi is viselhető.

2016. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha külföldön akartok majd élni, akkor a lány közül csak a Kamilla. A Lucát fiúnak hiszik, a Virágot pedig hallottam már virgo-nak csúfolni.
2016. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A Miló, mint becézés szerintem is jó. A lánynevek közül mindhárom szép. A Luca nagyon kedves hangzású, bár a Kamilla szerintem kicsit különlegesebb.
2016. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a Kamilla és a Luca tetszik.

Én kifejezetten szeretem az alliteráló neveket. Pl egy Kovács Kamilla vagy Lengyel Luca. Kisfiam A.A. :)

Nekem maga a Milán is kicsit nőies, nem csak a becézése. Az én környezetemben nem becézik.

2016. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milán nem tetszik kicsit sem

A lánynevek viszont mind tetszenek


A Milánt nem becézném sehogy (max Intenationale-nak :))

Az meg kifejezetten jól hangzik (általában), ha alliterál egy név.

2016. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Lucát én se adnám, mert bizonyos országokban fiúnév, ugyanezért az Andreát se (mondjuk nem is tetszenek annyira).

A Kamilla szép, a Virág pedig kedvencem volt régen. Ezt a virgo - csúfnevet nem értem amúgy, már ha angol nyelvterületen csúfolták így, az csak az állatövi jegy neve.

A Milán nem rossz, de elég szlávos, ez önmagában szintén nem baj, viszont pont ezért adja magát a Miló becenév, máshol is így szokták becézni.

2016. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!