Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes még a mai világra...

Érdemes még a mai világra gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna gyereket. Még nem jött el az ideje hogy legyen, de szeretnék. A gond csak az hogy amíg én is gyerek voltam nem fogtam fel hogy ez milyen nehéz dolog. Most hogy kezdek felnőni látom hogy milyen sok rossz dolog van, és úgy érzem a világ nagyon rossz irányba halad. Állandóan csak azt hallgatom hírekbe is hogy itt meg ott terrortámadás volt. Hogy az EU is haldoklik, ki tudja meddig lesz még itt jó világ. Kezdek egyre jobban depressziós lenni emiatt. Én azt szeretném hogy jó élete legyen a gyerekemnek, hogy békében éljen. De ki tudja lehetséges-e még ez. Nem tudom mi lenne a helyes. Sokak szerint csak a média kapja fel a dolgot és nincs akkora veszély. Valakitől már azt hallgatom hogy itt a III. Világháború. Én félek. Nem tudom mit csináljak. Mi a véleményetek?

25/N


2016. ápr. 11. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó. Mert a 2 gyereked meghalhat egy robbantásban (aminek még mindig sokkal de sokkal kisebb az esélye, mint annak, hogy holnap elcsap egy kamion), de a 3. gyerek az már neked is sok lenne?


Nem szeretem az ostoba embereket.

2016. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!