Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ennyi vajon terhes...

Miért van ennyi vajon terhes vagyok kérdés?

Figyelt kérdés
Úgysem tudja megjósolni neten keresztül senki. Akkor mi értelme?
2016. ápr. 13. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
mert próbálnak reménykedni
2016. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Türelmetlenség, gondolom.


Nekem kimaradt, mert amikor teherbe estem, annyira el voltam mással foglalva, hogy napokkal később tűnt fel, hogy nem jött meg. Akkor pedig a teszt már egyértelmű volt.

2016. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert várják a babát és türelmetlenek.
2016. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert a remény hal meg utoljára (illetve sokaknál az utolsó utáni esetben sem nagyon). Várják a megerősítést, nem képesek elfogadni, hogy egy egy napja történt ovu és aktus után még nem lehetnek terhes tüneteik és ezért kérdezik, hogy kinek mi volt a "tünete" miközben még beágyazódás sem lehetett. Sokan el is hiszik, hogy egyik másik tapasztalat tényleg tünet volt (személyes kedvencem a "szúr a petefészkem", holott csak egy általános érzet, amit az ember időről időre átél). Ilyenek is vannak, hogy vki a fejfájását is tünetnek tekinti, mert neki olyan ritkán szokott lenni... Summa summarum, biztos közre játszik sokaknál a tudatlanság is.

Azt is bírom, mikor "3 hónapja voltunk együtt, menstruáltam rendesen, de két hete nem kívánom a bablevest, terhes vagyok?". Hónapokkal ezelőtt volt egy ilyen, azt hittem csak viccel... Sajnos nem poén volt :/

2016. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!