Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a hungexpo...

Mik a tapasztalatok a hungexpo-n megrendezett babaruha börzéről?

Figyelt kérdés
Vannak ott boltosok is vagy csak használt dolgokat lehet venni? Ruhán kívül van más is?
2010. ápr. 6. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, már többször voltunk, eltekintve attól, hogy nagyon nagy tömeg van.

Nem csak használt dolgok vannak, hanem csupa újak is, rendes üzletek is vannak.

Babakocsi, bébiétel, tápszer, millió ruha, millió játék, minden minden ami a babának és a kismamának kelljen.

2010. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csalódtam benne! Hatalmas tömeg, a gyerek se perc alatt nyűgös lett, de tudom ez az én bajom. Én semmi hasznosat ne tudtam venni, kb árban annyi,mint boltban, egyedül talán a humana standja volt jó és olcsó, de ott meg annyian voltak, hogy kb háromnegyed órát álltam sorban és nem kaptam semmit amit kerestem. Én konkrétan gyerekülést akartam venni, ha jól elékszem 2-3 db volt kiállitva ami jó minőségű, bolit áron, és mikor megkérdeztem, hogy van-e még, közölte a pasi, hogy persze fárdjak be a pesti üzletükbe és válogathatok. :((


Lehet velem van a baj, de én soha többet nem megyek oda. Más börzékre igen, de ez nem éri meg az egész napos herce-hurcát.

2010. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam árulni.Nem adtam el semmit, viszont annál többet vásároltam.Ruhákat is vettem olcsón és egy 50e Ft-os babakocsit 7e-ért hibátlan álapotban.De a tömeg tényleg nagy.
2010. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nagyon élveztük. Ott vettünk babakocsit falvédőt és még sok mindent. Nekem azért is tettszett, mert voltak olyan árusok,akik nem boltban csak interneten árulnak saját készítésű dolgokat pl. falvédő.
2010. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!