Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire viselte meg pici...

Mennyire viselte meg pici gyermekedet/gyermekeidet hogy az apjuk elköltözött?

Figyelt kérdés
Okozott ezt valami problémát a későbbiekben?
2016. ápr. 17. 21:56
1 2
 1/13 crudy válasza:
Nekem 7éves koromban váltak szüleim és költözött el az öregem, tehát nem is voltam kis gyermek. A végeredmény h nem emlékszem szinte semmire a gyerekkoromból. Nem tudom elmondani h milyen az h két szülöm van mert nem emlékszem ilyenre.
2016. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tartod a kapcsolatod apukáddal?hány éves vagy most?érezted vmiben is annak hátrányát h elváltak a szüleid?
2016. ápr. 18. 08:31
 3/13 anonim ***** válasza:

En 4 eves voltam mikor elvaltak a szuleim.. en sem emlekszem milyen volt mikor egyutt voltak.. de senkinek nem kivanom ezt az erzest.. a mai napig emlekszem, mindennap sirtam hogy ma haza jon e - elvisz e magaval??! Alvajaro lettem par evig, majd hasfajos lettem altalanosban.. soha nem talaltak a korhazban semmit.. 17evesen reuma arthritis nevu autoimmun betegsegem lett (sok izuleti gyulladas) az okat nem tudni.. stressz is kivalthatta..

A temahoz visszaterve elegge megviselt.. az utobbi nem hiszem hogy emiatt lett de kitudja mit tesz a tudat alatti... :) mind a 2 szulommel nagyon jo a kapcsolatom :)

2016. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.Azért ha nem is mindig,de azért ugye voltál boldog is gyerekkorodban?nyugtass meg kérlek
2016. máj. 8. 08:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen csak tudod az ember konnyebben emlekszik a rosszra.. igy mindenkeppen jobb volt mintha azt kellett volna latnom hogy allandoan veszekednek!! Ne aggodj biztosan jol lesznek!! :) mindenki tul eli :)
2016. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Remélem a helyzethez képest jól alakulnak majd a dolgok! Valamelyik szülődnek később lett új párja? Velük milyen volt a viszonyod?
2016. máj. 8. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Mind2 nek lett egy even belul.. es van ket feltestverem mindenhonnan 1 :) :D

Aztan hol van valaki hol nincsen :)

De mi szepen felnottunk:) 2 noveremnek 2gyerek nekem most jon az elso :) szoval nem lett semmi bajunk :) 2 feltestverem meg 15 alattiak :)

2016. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A viszonyunkat nem tudnam roviden jellemezni.. attol fugg milyen ember.. :)
2016. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De bántani nem bántottak? úgy értem lelkileg?
2016. máj. 8. 16:17
 10/13 A kérdező kommentje:
A féltestvéreiddel is jó a kapcsolatotok? köszönöm h válaszolsz
2016. máj. 8. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!