Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, el lett...

Most mit csináljak, el lett indítva a gyermekelhelyezés, hogy a párom gyereke hozzánk kerüljön, de közben ikrekkel lettem terhes és így már lesz 3 gyerek?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltuk, hogy amúgy is sokat van nálunk a gyerek meg különböző okok is vannak és elindítjuk a gyermekelhelyezést, ami vagy össze jön vagy nem. Van már egy gyerekünk és gondoltuk, hát ha ő is hozzánk kerül legyen egy harmadik is és akkor még a csokkot is igénybe vehetjük, de időközben, ahogy a gyerekkel próbálkoztunk, most kiderült, hogy ikrek lesznek. Nem tudom most mi legyen, a párom persze szeretné, hogy hozzánk kerüljön a gyereke, de én így már nem, de az egész már folyamatban van, szóval remélem elveszítjük. Most mit tegyek? Ne támadjatok légyszi.

2016. ápr. 18. 08:38
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy ilyedt, csak igy marnem kell a tamogatas miatt. Undorito no.
2016. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
79%

Juj, ez nagyon csúnya hozzá állás. Ne csinálj semmit, csak szégyelld magad! Amíg a létszámhoz kellett, addig támogattad, hogy hozzátok kerüljön, most meg már mehet a levesbe? Neked hogy esne ez a szitu fordított esetben, ha neked lenne egy gyereked korábbi kapcsolatból, majd a párod le akarná pattintani, mert már közösen is összehoztátok a 3-at, így őrá már nincs szükség????

Gondolkozz el ezen. Tényleg ne tegyél semmit, mert csak magad alatt vágnád a fát. Ha ezzel előhozakodsz a párodnak, tuti elküld a búsba... és jogosan!

2016. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
42%
Mekkora kamu :)
2016. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

1. A gyerek amúgy is sokat van itt, ez a jövőben sem változna.

2. Én eleve nem akartam, hogy elvegyük, mert miért kéne elvenni az anyjától, de a párom hajthatatlan volt+, hogy bejött ez a csokk dolog, méginkább úgy gondolta.

3. Szemétségnek érezném, hogy elvegyük, mert én hiába szeretem nem én vagyok az anyja, de persze énis örültem volna, annak a 10 milliónak ezért beleegyeztem

4. A párom is szereti a saját gyerekét, nem csak a csokk miatt

5. Szóval szerintem nem lenne fer, mégha meg is nyernénk és azt egy szóval sem írtam, hogy nem szeretem, mert egész pici kora óta imádom

2016. ápr. 18. 09:21
 15/55 anonim ***** válasza:
94%
Ez akkor is undorító.Nem akarjátok az anyjától elvenni,de még is elvettétek volna a pénz miatt.De most már nem kell.És ha még is nyertek mi lesz?
2016. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
89%

ha nem csak a pénzt látod benne, akkor ez mit jelent szerinted:

"Van már egy gyerekünk és gondoltuk, hát ha ő is hozzánk kerül legyen egy harmadik is és akkor még a csokkot is igénybe vehetjük"

Kár a bizonyítványodat már magyarázni, meg jönni itt az álszent fair-nem fair dumával...

Ha tényleg érdekelne az anya - mint ahogy írtad -, és nem a dollárjel jelent volna meg a szemedben, bele se mész az elhelyezési procedúrába.

2016. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
86%

Hiába magyarázkodsz, akkor is az a lényeg, hogy a támogatáshoz kellett volna. Szerinted nem fer elvenni az anyjától, de mégis bele mentél a csok miatt, de most már visszakoznál. A párodnak érdekes mód nem változott meg a véleménye amiatt, hogy ikreitek lesznek.

Amúgy meg nem tudom hány hetes vagy, de ha még az első trimeszterben vagy, sajnos még változhat az iker dolog.

2016. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
82%
A férjed egy igazi szar alak!Csak azért elvenné az anyjától a gyereket,hogy pénzhez jusson?Vigyázz,nehogy Te is így járj egyszer!Az,hogy anyuka és a gyerek mit él át-már a per miatt is-nem számít!Gusztustalan szemétláda!
2016. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
74%
Egy barátnőm ikerbabákkal volt terhes.Az egyik a 9. héten megállt a fejlődésben,és felszívódott.A másikról a 20. héten kiderült,hogy Edward szindrómás,a 22. héten megszülte....
2016. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
93%
Azt a 10 milliót nem így osztogatják. Sötétek vagytok a férjeddel együtt. Sajnálom a gyerekeitek.
2016. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!