Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, beadtam a bíróságo...

Mit tegyek, beadtam a bíróságon a gyermekelhelyezést, de lehet nem az enyém a gyerek?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves fiam, megszületése után nem sokkal különmentünk az édesanyjával, akkor a gyermek hivatalosan nála lett elhelyezve. Elindítottam különböző problémák miatt a gyermekelhelyezést a bíróságon, erre ő felhívott hogy feleslegesen csinálom, mert amúgy a gyerek nem is az enyém és nyugodtan csináltassak dns tesztet, már ha ki tudom fizetni. Mit tegyek, nem akarom elhinni, hogy nem az én gyerek és ha tényleg nem, akkor ennyi éven át becsapott? Vagy ezt csak kitalálta? Pénzem tényleg nem lenne egy dns tesztre és lehet nem is tudnám elfogadni ha kiderülne, hogy tényleg nem az enyém.

2016. ápr. 1. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg ezt azért mondta a volt párod, mert így akarja megakadályozni, hogy beadd a gyerekelhelyezési pert a bíróságon és így akarja megakadályozni hogy hozzád kerüljön a gyerek. Ezért most ezt így kitalálta.
2016. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag mindenképpen te vagy az apa, és ez addig nem is változik, amíg az anya meg nem nevez más apát, és be nem bizonyosodik, hogy ő az apa. Szóval egy bíróságon nem állná meg a helyét az érvelése.

Az más kérdés, hogy kételyek ébredtek benned. Ha szükségét érzed, csináltass DNS-tesztet, de bármi is lenne az eredménye, hivatalosan te maradsz a gyerek apja.

2016. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom 10 éve fizetsz gyerektartást, ezt visszafizeti neked az anyuka, polgári peres úton behajtatod rajta, még kártérítést is kérnék, mert egy évtizeden át becsapott, és megkárosított.

Egy sima vérvételből is kiderülHET, ha nem a tiéd.

A tesztet akkor fizeted te, ha te kéred, és tiéd a gyerek. Ha nem, akkor azt is ő fizeti.

Ahogy a perköltséget is a vesztes fizeti.


Szóval hajrá!

Egyébként csak fenyeget, gondolom kell neki a gyerektartás. ;)

Te meg fenyegesd vissza, hogy akkor lehet visszacsengetni a gyerektartást.

2016. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A bíróság által elfogadott DNS teszt tényleg húzós áron van.

Viszont vannak magánlaborok, akik akár jeligével megcsinálják.

Ez olyan 60ezer körül mozog, érdemes rákeresni neten.

2016. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást fizetsz? Neveden van a gyerek? Ha a neveden van, intítsad el a gyerekelhelyezést!
2016. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nevem van és fizettem és fizzetek gyerektartást, nem érdekelne, hogy visszafizesse ez nem erről szól. Lehet, hogy csak kitalálta, de mivan ha mégsem, nem biztos tudni akarom, hogyha tényleg nem én vagyok. Imádom és nem bírnám elviselni az érzést, ha kiderülne, hogy nem igaz.
2016. ápr. 1. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha imádod akkor most már nem tökmindegy hogy a tiéd-e? Apaként szereted és nyilván a gyerek is téged.

DNS tesztet csináltathatsz, illetve csak emlékszel, hogy amikor még együtt voltatok, hogy voltatok a feleségeddel, megcsalhatott-e? De szerintem csak kitalálta hogy elültesse a bogarat a füledbe. De ha nem tőled van akkor kitől? A többiek jól írják egyébként, a bíróságon ez nem számít hogy benyögi hogy nem te vagy az apa.

2016. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tiéd.Ha volt akkora ribi,hogy vérszerint mégsem,már az sem számít.Indítsd el a gyerekelhelyezést.
2016. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!