Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek születtek már egypetéj...

Akiknek születtek már egypetéjű ikrei, azok közül hányan lettek később is ikrekkel terhesek?

Figyelt kérdés
Nekem egypetéjű ikreim vannak, és tudom, hogy elméletileg jó esély van újra az ikrekre, de kíváncsi vagyok, valójában milyen gyakori!
2010. ápr. 6. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párom és a tesója egypetéjű ikrek a nővérei hármas egypetéjű ikrek. Nekünk most születtek hármas ikreink nem egypetéjüek. A párom tesojának egypetéjű fiai és két évvel fiatalabb egypetéjű lányai vannak. A nővérei közül kettőnek ikrei vannak a harmadik lánynak pedig egykéje. A párom anyukája is egypetéjű iker egyik tagja. szóval felénk gyakori!

2010. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hű 19:32...nálatok nehéz lehet eligazodni:D

(bocsi az offért, muszáj volt:D ) Egyébként szerintem éppen annyi esélyed van mint első szülésre

2010. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
19:32 vagyok! Hát igen elég nehéz főleg hogy ami és a párom ikrének a fiai mind tiszta apjuk! Én azon szoktam viccelődni hogy ez a család olyan mintha egy tükörben élnénk!:)
2010. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem két ikerpárom van

két fiú és két lány, az ikerhugomnak szintén :-D

a nagyobbjaim 2 évesek a kicsik 2 hónaposak

A hugomnál 26 hósak a nagyok 4 hósak a kicsik

2010. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várom a többit is, nagyon kíváncsi vagyok! :-) Én szívesen lennék újra ikres kismama!
2010. ápr. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!