Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti szőrtelenítettek...

Anyukák! Ti szőrtelenítettek odalent? Illetve gyerek mellett hogyan szexeltek?

Figyelt kérdés
Nekem fura hogy ott a gyerek a másik szobába nem tudom elengedni magam
2016. ápr. 20. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert anyuka lettem, nem vagyok ősember..persze, hogy szőrtelenítek.

Ha valaki enélkül érzi jól magát, az is rendben van, de szerintem egy szüléssel ennek nem kell változnia.

Bezárjuk az ajtót és szexelünk. Nem fura.

2016. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Odalent? Nem, én az emeleti fürdőben szoktam... Nyilván akkor szex is kizárt, vagy csak akkor van, ha a gyerek a nagyszülőknél alszik?
2016. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen szőrtelenitek.És akkor szexelünk amikor alszik kint a nappaliban zárt ajtóknál,sötétben.De nem mindig tudunk akkor amikor szeretnénk.Olyankor alig várjuk elaludjon de általában a férjem alszikel hamarabb.
2016. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
????????? 3 gyerekünk van,és igen,szőrtelenítek.Mondhatni "csiga" vagyok,odalent is.Hogyan szexelünk?Mint a gyerekek előtt....minket kicsit sem zavarnak a gyerekek.Különben nem "készítettük" volna Őket!
2016. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szörtelenítek,mondjuk én máshogy nem is bírom elviselni magam.

Mennyi idős a babád,hogy még ezt érzed? Az első 3 hónapban én is nehezen engedtem el magam,de ez elmúlt már 4 éve.

2016. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítettem mindig is. Gyerek mellett sehogy. Másik szobában.
2016. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

:-) volt idő,amikor egy szobában voltunk a gyerekekkel. Nem volt gond,ha csak kicsinek fel nem sírtak :-) Most már nagyobbak,a legkisebb is 3 éves, végig aludják az éjszakákat (ha csak nem betegek) és este legkésőbb fél 9-kor takarodó van :-) Van időnk (és helyünk/ külön szobában vagyunk) egymásra :-)


A másik kérdésed pedig.... Kinek a pap,kinek a pappné. Én előtte is szórtelenítettem és azóta is :-) Miért változtatnék azon,ami nekem bejött??

2016. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, borotválom továbbra is. Szülés után egy hétig nem mertem (a varratszedésig), de azóta megint.


Merek szexelni a férjemmel (még csak petting, még nem vagyok túl a kontrollon), nem zavar, hogy a baba a masik szobaban van. Terhesseg alatt azonos szobaban voltunk, mégis szexeltem:) 6 hetes a kicsink

2016. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mostanában nem igazán, de a férjem kimondottan kéri is, hogy hagyjam úgy, mert a szőrös bejön neki :D Jó, én meg azt kérem, hogy az arcát ne borotválja, mert nekem meg az jön be, szóval egy-egy :D Két hónapos a kisebbik gyerekünk, terhesen már nem is tudtam borotválni, nem fértem hozzá, aztán most úgy maradt. Majd ha járunk már strandolni, akkor tuti leszedem a nagyját (vagy az egészet), de egyelőre még nem zavar.


Gyerek mellett meg úgy szexelünk, hogy megvárjuk, amíg elalszanak :D Igaz, szülés óta még nem sokszor volt rá alkalom, mert mire a kisebbik is elalszik, addigra mi is hullák vagyunk, de azért párszor már megoldottuk :) Mondjuk még én is nehezen engedem el magam, valahogy mindig az van bennem, hogy basszus, tuti most fog felébredni és menni kell hozzá. Majd elmúlik, aztán olyan lesz, mint volt, nyugi :)

2016. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szőrtelenítek.


A házas élettel nincs baj úgy, hogy külön szobában alszunk a babával. De volt egy időszak, amikor 30-60 percenként felkelt a baba, úgy nem volt sok kedvünk hozzá, tuti pont akkor kelne fel alapon. Miután ez elmúlt mi el tudjuk engedni magunkat.

2016. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!