Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek érdekében a nyitott...

A gyerek érdekében a nyitott kapcsolat mellett döntöttünk. Élt valamelyikőtök így? Beválhat?

Figyelt kérdés

10 év együttélés után így döntöttünk. 5 éves fiunk van akit nem szeretnénk ha elvált szülők gyermeke lenne. Egyenlőre... Aztán kitudja mi lesz ebből :(


Leginkább azthiszem én nem fogom bírni. Egyrészt nem vagyok "pasizós",szerető tartós nő,másrészt én szeretem a párom. Nagyon.


Rengeteget veszekszünk. Most úgy döntöttünk,hogy adunk még egy esélyt a kapcsolatunknak,de nyitott legyen.


Mit gondoltok erről? Természetesen a fiunk nem sérülne. Tehát a szabályokat azért lefektettük. Nincs kimaradás,nem beszélünk róla stb.


2016. ápr. 17. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
84%
Szánalmas. A gyerekre fogni meg egyenesen gusztustalan, szerencsétlen gyerek, mit tanul ebből?Mert tudni fogja!!!
2016. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Szerinted elmondjuk a gyereknek?
2016. ápr. 17. 15:08
 3/65 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Te fogsz belereccsenni és ezt látni fogja a gyerek, aki ezáltal sérül.
2016. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
10%

Gyerekre fogni :D miatta maradnak együtt te okostojás :D

Nagyon buta vagy 1-es!

Éltem nyitott kapcsolatban 6 évig. Jól működött. A szabályok lefektetése nagyon fontos! Én aztmondom,próbáljátok meg,ha nem működik,még mindíg el tudtok válni.

2016. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

3# igen. Lehet hogy bereccsenek,de hamarabb költözök el,minthogy a gyerek észrevenné.

Most is költözhetnék de 3 hete beszéltünk a fiunkkal h apa meg anya elválnak de nagyon szeretjük őt nem hagyjuk el stb..

2 napig sírt. Nagyon fájt mindkettőnknek,hogy neki ez ennyire fáj.

Ezért megpróbáljuk így.

2016. ápr. 17. 15:16
 6/65 anonim ***** válasza:
84%

"Természetesen a fiunk nem sérülne"

Na ez óriási tévedés.

Egy gyerek mindent megérez.

2016. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
81%
te szereted ,neked jobban fog fájni.vagy ő beleszeret az uj jelöltbe és végül teljesen elhagy téged.a gyerek nem értené ezt akavarodást és az oviban is megtudják és az óvónénik is.ez csak le fog járatni mások előtt.lealáz.
2016. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
67%

Azt ugye nem gondolod komolyan, hogy a fiatok nem sérülne. Megsúgom, a fiatok lelke már most erősen sérült a szánalmas kapcsolatotok miatt, amivel majd felnőtt korában évekig járhat pszichológushoz, hogy feldolgozza.


Az ilyen ötleteknek mindig az a vége, hogy az egyik fél lelép a szeretőjével, akár nyitott a házasság, akár nem. TApasztalatból mondom. 40/F

2016. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
82%
Te szereted a férjedet és már most érzed, hogy nem vagy ennyire nyitott típus. Nem fog működni.
2016. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez így a legrosszabb megoldás.


Bele fogsz nyomorodni. Jobban mint a válásba, ami előbb utóbb így is be fog következni. Innentől meg nem kérdés mi a jobb.


De nem értem akkor miért nem próbáljátok meg rendesen helyrehozni a kapcsolatot. Mi szükség erre a nyitott baromságra? Ez az esetek 99 %-ában nem működik. Nagyon ritka amikor ezt tényleg mindkét fél jól tudja kezelni, és mindenki számára elfogadható.

2016. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!