Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vesztek/készítetek anyukát...

Mit vesztek/készítetek anyukátoknak anyák napjára?

Figyelt kérdés
Nem valami kreatív ember.. karácsonyra kaptak anyukámék sóliszt gyurmás lenyomatot a kislányom lábáról, úgyhogy ezt nem szeretnék megint. Gondoltam egy szép kèpeslapra egy fényképpel anyukámról és a lányomról, de ez olyan édeskevés. Adjatok tippeket légyszíves :)
2016. ápr. 20. 21:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, mármint én nem vagyok kreatív :D
2016. ápr. 20. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Nalunk volt bolcsis fotozas, onnan kepet kapnak. Illetve melle 1-1 cserepes viragot. Mi se visszuk tulzasba, szerintem az a fontos, hogy gondolunk rajuk, es koszontjuk oket. A fenykep es a virag nalunk mindig tuti ajandek. Esetleg vegyel neki valami kenceficet, amit szeret. Arckremet, ruzst, testapolot, parfumot.
2016. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi külföldön élünk. Nem jutunk haza anyák napjára :(

De a kisfiam rajzolt. A rajz fölé verset írtam,plusz előhívattam egy "Boldog anyák napját" feliratos képet és ezeket elpostáztuk. Tavaly virágot küldettem.

2016. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még ho hogy kérdés, el is felejtettem volna az anyáknapját.


Amikor gyermekkoromban gyökerestől csórtam neki virágot közterületről meg váza híjján a turmixgép kancsóba téve, ugy nevetett rajta, hogy azota is megmaradt hagyomány marmint az, hogy vágott virágot kap, uton utfélen gyűjtöm, és a saját kertünkből :)

Meg apro meglepetéseke szeret nagyon.

Pl hűtőbe csempészett süti üzenettel, amikor hazamegy munkábol es kinyitja stb (nem elek már otthon)

A gyermekem még kicsi igy most az is muris lesz hogy a gyermek életében először fog virágot átnyujtani valakinek es latni fogja ez kedves dolog es ezzel örömöt okozott de ezen még gondolkodom mert neki nagymama.es pl nalunk nagyikat nem szokás az unokák reszérol anyáknapján koszonteni

2016. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*jo
2016. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoval ugy kell elkepzelni hogy örült a "turmixos virágnak" nem pedig kinevetett.
2016. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Èrtek értem köszi :) a lányunk még csak 8 hónapos, első unoka, annyjra imádják hogy leírhatatlan, szóval valami apróságot mindenképp adok az ő nevében is. Horgolás a hobbija, lehet abból kéne kiindulnom.
2016. ápr. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!